Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe Botus

Lubzina

Opinie o Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe Botus

Złudne nadzieje . 2015-12-19 13:29:52
Kiedyś wpadło w oczy ich ogłoszenie na Norwegię .
Działam na rynku Norweskim podejrzewam ze jest to firma która organizuje za ciężkie pieniądze niby Norweskie szkolenia ...Nic poza tym ...Próbując złapać Jeleni niby ofertami do praco w tym kraju.
Ale taki firm jak ta Polskim rynku na robiło się
1
Zawiedziony 2016-03-01 10:13:08
olewają ludzi, trudno otrzymać od nich odpowiedź na konkretne pytania, do tej pory tylko zbywają.
Tylko kursy . 2016-03-22 07:14:01
Przecież ta firma to jedna z wielu która bazuje na drogi kursach Norweskich ..które w Norwegi można zrobić za połowę taniej ..i nic więcej ...a nawet można korzystać z Polskich UDT.
Pracy brak 2016-04-04 08:41:37
Nawet ich strona w formule ''Oferty pracy'' odrazy przekierowuje Cię na Drogie Szkolenia ...i nic poza tym ta firma nie ma do za oferowaniu
1
P. 2017-06-15 22:45:46
Kompletnie nie rozumiem ludzi którzy potrafią tylko narzekać i bezpodstawnie oczerniać. Widać to po komentarzach ,,firma jedna z wielu,, , ,,podejrzewam ze jest to firma...,, itd. Wyssane z palca bzdury! Jestem jedną z pierwszych osób które dzięki firmie Botus wyjechały do pracy w Norwegii wiec uważam ze to właśnie ja i wielu moich znajomych może cokolwiek wypowiedzieć się w tym temacie. Nigdy nie dostałbym tak dobrej pracy w NO gdyby nie firma Botus, dzięki Nim właśnie mogłem zacząć tutaj nowe życie. Jeśli ktoś nie chce podążyć w tym kierunku nikt nie poda mu wszystkiego na tacy! Potrzebne jest zaangażowanie w to co chce się osiągnąć a niektórym tego brak! Firma naprawdę godna polecenia.
1
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe Botus - Lubzina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe Botus