Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski

Zielonki

Opinie o Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski

nick 2011-11-06 13:36:13
No to Filip wyskoczyłeś z tą opinią jak przysłowiowy Filip z konopi! Z resztą nie kumam jak można o 6 rano w kierunku swojego byłego/obecnego pracodawcy tak dąć w fanfary! Firma ma sporo z amatorki, pracodawca nie ma pomysłu co zrobić z ludźmi podczas przestojów, a jest ich sporo. Praca na produkcji nie wymaga wiele od człowieka. Atmosfera na produkcji jest wspaniała - daleko szukać takiego zespołu. Strach wśród ludzi panuje od dostawy kontenera do następnego. Normy wyjęte z rękawa. Praca na wyższych stanowiskach wymaga mocnych pleców. Firma rodzinna to i rodzinne problemy przenikają na cały zakład.
11
Michał 2016-02-05 17:28:59
Praca w porządku przychodzisz i pakujesz potem etapami człowiek się wtapia w sfery firmy, poznaje ludzi różne przedłużacze, elementy, troche produkcji. Atmosfera jest wielkim atutem firmy w Krakowie obecnie chyba nawet i wieliczka lecz jaki jest sens pracować? Ludzie przychodzą i pracują po 1,2 lata i mają idetyczną stawkę Ci którzy przyszli wczoraj :)
Jarząb 2016-03-10 19:06:27
Pracuje na produkcji, nie ma mnie wogóle i dostaje za to kase. A jak przyjde to poimprezuje z kolegami
5
Hubert 2016-03-24 15:59:29
Odpowiednie osoby zostaly poinformowane o tym poscie. :)
4
Zostaw swoją opinię o Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski - Zielonki
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski