Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski

Zielonki

Opinie o Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski

nick 2011-11-06 13:36:13
No to Filip wyskoczyłeś z tą opinią jak przysłowiowy Filip z konopi! Z resztą nie kumam jak można o 6 rano w kierunku swojego byłego/obecnego pracodawcy tak dąć w fanfary! Firma ma sporo z amatorki, pracodawca nie ma pomysłu co zrobić z ludźmi podczas przestojów, a jest ich sporo. Praca na produkcji nie wymaga wiele od człowieka. Atmosfera na produkcji jest wspaniała - daleko szukać takiego zespołu. Strach wśród ludzi panuje od dostawy kontenera do następnego. Normy wyjęte z rękawa. Praca na wyższych stanowiskach wymaga mocnych pleców. Firma rodzinna to i rodzinne problemy przenikają na cały zakład.
12
Michał 2016-02-05 17:28:59
Praca w porządku przychodzisz i pakujesz potem etapami człowiek się wtapia w sfery firmy, poznaje ludzi różne przedłużacze, elementy, troche produkcji. Atmosfera jest wielkim atutem firmy w Krakowie obecnie chyba nawet i wieliczka lecz jaki jest sens pracować? Ludzie przychodzą i pracują po 1,2 lata i mają idetyczną stawkę Ci którzy przyszli wczoraj :)
Jarząb 2016-03-10 19:06:27
Pracuje na produkcji, nie ma mnie wogóle i dostaje za to kase. A jak przyjde to poimprezuje z kolegami
6
Hubert 2016-03-24 15:59:29
Odpowiednie osoby zostaly poinformowane o tym poscie. :)
5
XXX 2016-12-08 21:13:07
Praca w której 90% nic się nie robi. Niby bajka, a można oszaleć. Kierownik magazynu to straszny sztywniak i nerwus, zachowuje się jakby połknął kij od miotły. Ciągłe oczekiwania na dostawę z Chin jest straszne, a ludzie z produkcji się tego boją, bo mają mniej do roboty. Ogólnie króluje tam czepianie się o wszystko. Brak jakiegokolwiek systemu zarządzania magazynami, pan prezes skąpi na dobrym sprzęcie do pracy.
Atmosfera super! Ludzie pozytywni, uśmiechnięci, zawsze służą pomocą. Jedynie kierownictwo to porażka... nawet na "dzień dobry" nie odpowiedzą.
2
eksworker 2017-01-07 21:25:05
Widać po opinii powyżej że nic się nie zmieniło od czasu jak zwinęli biznes w Zielonkach i przenieśli się do Wieliczki zostawiając miejsce już chyba tylko na squat w rozpadającym się budynku po magazynach, a przede wszystkim zostawiając część ówczesnych pracowników na przysłowiowym lodzie :)
4
Zostaw swoją opinię o Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski - Zielonki
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski