Matrixmedia S.C. Monika Wira

Łódź

Opinie o Matrixmedia S.C. Monika Wira

pracownik 2015-06-24 18:06:59
Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Zarządzają idioci którzy dają wypowiedzenie dyscyplinarne jak ktoś idzie na zwolnienie lekarskie. Nie znają kompletnie żadnych zasad jakie obowiązują pracownika pracodawcę. Pewnie wypłacają pod stołem żeby uniknąć podatku.
były_pracownik 2015-10-06 15:58:43
To iż jest to słaby pracodawca to mało powiedziane , zarządzający z ramienia właściciela to idioci , sam właściciel ok , inteligentny , kulturalny, żona już pozostawia wiele do życzenia , warunki płacowe słabe , nie wiem jak teraz ale wcześniej wymagania absolutnie nie adekwatne do wynagrodzenia , kiepskie godziny pracy.Szeregowy pracownik w mniemaniu managmentu to nic nie wart trybik w maszynie. Jeżeli nie masz alternatywy to musisz jak nie odpuść sobie.
Pracownik 2016-03-20 14:11:03
Odradzam pracę w tej firmie każdemu. Jedyny plus jest taki ze poznalem fajnych ludzi, kolegów z pracy i klientów. Co do obsady zarządzajacej to katastrofa. Najwazniejszy jest dla nich zysk a Ciebie traktują jak śmiecia. Kwestia premii, awansu, wyższych zarobków zależy od ich humoru. Jak lubisz podpierdzielac kolegów i wchodzic w d.... kierownikowi regionalnemu, to masz szanse. Tak czy siak, wymagania sa nieadekwatne do niczego co robisz. Firma ma chore przekonanie do swoich racji. Naprawde, najwiekszy blad mojego zycia. Plusem jest tylko doświadczenie ktore zdobylem.
byłypracownik 2016-03-22 18:34:30
Ostrzegam przed zatrudnianiem się w tej firmie. Myślę, że wystarczającym argumentem jest fakt, że w ciągu roku załoga na jednym z salonów sprzedaży zdążyła się zmienić prawie dwukrotnie. Muszę się zgodzić z przedmówcami w kwestii kadry zarządzającej, faktycznie są to osoby ślepo nastawione na cyferki w tabelkach, wymagania do pracowników mają ogromne, jednak nikt nie potrafi tych wymagań do końca sprecyzować, zawsze jest źle. Pisząc o kadrze zarządzającej nie sposób wspomnieć jak za plecami obśmiewują nielubianych pracowników, bądź tych, którzy już nie pracują. Prezentowane przez firmę wizje na zbudowanie zgranego zespołu i świetne warunki finansowe brzmią zachęcająco, jednak w ich wykonaniu wizje te mogą zostać jedynie tematem na baśń dla dzieci.
Kwasńy92 2016-07-17 00:41:59
Premie wypłacane pod stołem. Na umowy zlecenie czeka sie ponad miesiac. Potrafią wyrzucić z dnia na dzien bez żadnych ostrzeżeń. Obiecują premie których nie ma. Obowiazkowo każą pracować pol godziny wcześniej nie płacąc za to. Ostatnio rozmawiałem z kumplam, od mojego zwolnienia poza spora obsada załogi nic sie nie zmieniło, ludzie nadal sa kiepsko traktowani. Liczy sie jedynie nierealny czasem zysk.
Pracownik 2016-07-21 09:38:33
Najgorsza praca jaka miałem, traktują człowieka jak smiecia, włączają kamery i patrzą co robisz ,szef potrafi zadzwonić że źle stoisz przy kliencie,że się nie uśmiechasz,zarobki są śmieszne a traktują Cie jak własność, zero szacunku wobec człowieka, jesteś dla nich kimś gorszym.z premia oszukują nie płacą ,zero profesjonalizmu ,dyrektor regionalny jak go tak nazwać to zwykły burak po podstawówce,nie zna się na sprzedaży i na budowaniu zespołu, trzymajcie się z daleka od tej firmy naprawdę. Jedyne doświadczenie to jak myć stoły i podłogi pol godziny przed pracą za darmo oczywiście. Jak nie to Cie zwolnić, podać na PIP trzeba!
5
Pracownik 2016-07-22 16:03:29
Jaj chcesz się poczuć jak kompletne zero bez wartości to zatrudnij się w salonie samsunga.zasad nie znają a prowadzą salony. Nawet nie wiedzą że nie mają prawa zwolnić dyscyplinarnie za zwolnienie lekarskie.dosłownie szkoda mi ich.muszą nauczyć się zasad .proponuję pracodawcy pouczyć się podstaw. Bo PIP będzie częstym gościem ci juz u nich miało miejsce.
Kris 2016-08-23 15:59:54
Minęło już trochę czasu , kurz opadł a niesmak dalej pozostaje , to jest obóz pracy a nie praca , płaca w stosunku do wymagań mierna , wymagania koszmarne , powinni zatrudnić niewolników a nie pracowników , rotacja pracowników ogromna ,co wcale nie dziwi , kiedyś odeszła im w ciągu miesiąca prawie cała załoga , nie wzruszyło to kadry zarządzającej bo przecież czeka rzesza niewolników , ale te czasy już kończą , firma śmieć !!!
1
Huss 2016-08-28 14:46:14
Pracowalem tam tylko pół roku albo aż pół roku, bo sam nie wiem jak można w tej firmie tyle wytrzymać, bardzo niskie płace w stosunku do wymagań, kadra zarządzająca nie potrafi docenić ludzi ktorzy sie sprawdzają, chcieli by ludzi którzy mają spore doświadczenie w handlu, szkoda ze nie oferują od siebie nic w zamian. Rotacja tak duża na salonach ze przez większość czasu brakowało ludzi do pracy co wiązało się z tym żeby pracownicy musieli robic nadgodziny które były marnie płatne.
1
Pracownik 2016-09-12 10:10:37
Firma Samsung powinna zainteresować się tym salonem i co się w nim dzieje. MATRIX to jest PORAŻKA!!! Reprezentują oni Samsunga co strasznie negatywnie wplywa na wizerunek tej marki. Samsung jest dobrym producentem a MATRIX kaleczy jego dobre imię. Nie polecam nikomu zbliżać się do tego salonu. Takiego poniżania i traktowania z góry nigdzie nie spotkacie . Chcą kogoś z doświadczeniem w handlu. Nie mają pojęcia że handel to coś więcej niż sprzedaż komórek i tw i laptopów.
Zostaw swoją opinię o Matrixmedia S.C. Monika Wira - Łódź
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matrixmedia S.C. Monika Wira