Master Marcin Gierejko

Białystok

Opinie o Master Marcin Gierejko

romanek 2014-01-10 16:55:40
Zakupilem aerator ,który miał gwarancji 12 miesięcy ,używałem ten sprzęt trzy razy i podczas ostatniego użytku spalił się silnik, z uwagi na w/w. niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową poinformowałem o tym zdarzeniu mailowo sprzedawcę ,ale dostałem tylko odpowiedż że na wyżej wymieniony sprzęt jest tylko gwarancja 12 miesiecy i nigdy wiecej nikt z tej firmy nie raczył odpowiedzieć mi na moje maile.Stwierdzam że ta firma nie jest uczciwa w stosunku do swoich klientów .
13
klient 2014-08-01 09:53:46
Kupiłem u nich urzadzenie reklamowałem bo od samegho początku nie działo. Niestety mija juz 2 miesiące i nic nie odbiera telefonu, na maile nie opowiada wkoncu odebrał telefon mów gosc że musi sprawdzic i ze oddzwoni mija kojeny tydzień i nic. Dla mnie to nie poważne raczej nie ma to nic związku z rzetelną firmą? czuje sie oszukany
13
agregat 2014-09-18 13:08:18
Kupiłem agregat prądotwórczy. Nie działał więc odesłałem na własny koszt jako reklamację i od trzech miesięcy nie mogę uzyskać żadnej informacji jak również agragatu. Uwaga firma bardzo nieuczciwa po prostu oszuści.
14
dangaz12 2016-10-13 10:59:52
Kupiłem u nich urzadzenie reklamowałem bo od samegho początku nie działo. Niestety jest już 3 raz naprawiane naprawa trwa miesiąc i nikt nie odbiera telefonu, na maile nie opowiada w koncu odebrał telefon mów gość że musi sprawdzić i ze oddzwoni mija kojeny tydzień i nic. Dla mnie to nie poważne raczej nie ma to nic związku z rzetelną firmą? czuje sie oszukany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4
Zostaw swoją opinię o Master Marcin Gierejko - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Master Marcin Gierejko