Elmax-Serwis Elektroinstalacje Jarosław Weiss

Poznań

Opinie o Elmax-Serwis Elektroinstalacje Jarosław Weiss

adriano 2016-01-11 12:42:26
Firma z długoletnim stażem na rynku.
Miło wspominam pozytywną atmosferę w załodze ale nie idzie się do pracy po to aby czekać za należnym wynagrodzeniem tygodniami.
Każdemu kto szuka pracy a nie wolontariatu raczej odradzam klimat nerwowych oczekiwań na wypłatę, niedomówień i wzajemnych pretensji panujący na warsztacie przy ul. Chwiałkowskiego.
Pozostałe warunki pracy w tej firmie zostawię bez komentarza ponieważ odważni sami mogą je poznać gdyż rotacja pracowników jest raczej płynna.
Inwestorzy chcących poznać stabilność i wiarygodność firmy ELMAX powinni zapytać kierowników np. BGR DEVELOPER dlaczego zrezygnowali z ich usług w tak rozległym i przyszłościowym temacie jak budowa osiedli w Bogdanowie.
2
beata999 2016-02-29 15:43:17
w pelni potwierdzam poprzedni wpis notoryczne problemy z wynagrodzeniem
2
Poznań 2017-09-02 13:20:07
Powyższe opinie wystawiło dwóch czołowych pracowników którzy pracują po dziś dzień w Elmax. Dlaczego sie nie zwolnią ? bo maja aż za wysokie wynagrodzenia i jest im dobrze. Nigdzie indziej takich wynagrodzeń nie dostaną. Opinie wystawili tylko dlatego by utrudnić wymianę pracowników i zatrudnienie nowych fachowców oraz by było trudniej ich zwolnić. Szef Elmaxu wielu ludziom pomógł zatrudniając ich i dając nowy start, i ludzi Ci doskonale zdają sobie sprawę że nie zasługują nawet nawet na 1600zł miesiecznie a dostaja po 3000zł i nadal im mało.

Firma Elmax to firma z długim stażem na rynku która wykonała wiele czołowych projektów w Wielkopolsce i Polsce i szef ma potężne doświadczenie w projektach elektrycznych, tylko ma jak widać pecha do aktualnych pracowników którzy niestety kradną ale konsekwencje zostaną wyciągnięte.
1
Artur 2017-09-02 13:23:45
Zrezygnowali z usług Elmax bo pracownicy to idioci i kretyni , i generują straty potężne straty dla firmy Elmax. Jeżeli jaka kolwiek firma zrezygnowała z usług Elmaxu to tylko z winy pracowników, to banda kretynów i idiotów.
Zostaw swoją opinię o Elmax-Serwis Elektroinstalacje Jarosław Weiss - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmax-Serwis Elektroinstalacje Jarosław Weiss