Westo Zakład Produkcyjny Usługi Stolarskie Stanisław Wyszyński

Olsztyn

Opinie o Westo Zakład Produkcyjny Usługi Stolarskie Stanisław Wyszyński

Biały czarny 2013-04-09 21:00:45
Nikomu nie polecam tej firmy. Pracownicy nigdy nie dostają pensji w całości na czas. Nie raz i miesiącami trzeba czekać i się prosić o zaległą wypłatę. Zakład wogóle nie przestrzega prawa pracy i tym samym nie szanuje pracownika.
5
kołatek 2013-04-25 07:54:48
Pracodawca ten nie przestrzega podstawowych zasad zatrudnienia.Praca na "czarno" w tym zakładzie to norma.Lekceważący stosunek do pracowników i wypłaty z opuznieniami trudnymi do zaakceptowania.Naprawdę radzę się zastanowić przed podjęciem pracy u tego pracodawcy.
4
biało-czerwony 2013-05-11 19:57:06
(usunięte przez administratora) wypłaty z dużymi opóznieniami o warunkach pracy lepiej nie wspominać.Dziwi fakt że firma ta jeszcze istnieje i nikt z odpowiednich organów nie dobrał im się do(usunięte przez administratora) Omijać ich z daleka!
4
były frajer 2015-01-19 16:46:11
Pracowałem w tej firmie parę miesięcy,fatalne warunki pracy.Praca na czarno,wypłata na raty a wymagania pracodawcy wielkie.Szefuńcio wykorzystuje bezrobocie panujące w okolicy.Przykro że pracownicy muszą godzić się na takie poniżanie.Kochani dajcie sobie spokój z pracą w tej firmie.
6
Zostaw swoją opinię o Westo Zakład Produkcyjny Usługi Stolarskie Stanisław Wyszyński - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Westo Zakład Produkcyjny Usługi Stolarskie Stanisław Wyszyński