Projs Stanisław Zakład Stolarsko-Tapicerski

Wydawy

Opinie o Projs Stanisław Zakład Stolarsko-Tapicerski

śniupa 2012-03-29 08:33:04
tylko ktoś z rodziny mógł wystawićtaką opinie!To widać już po składni zdania!Banda [usunięte przez moderatora] i nieuków.Stanowczo odradzam kontakt z tą(firmą?)
Anna Ch. 2012-04-19 22:31:24
Nie wiem, jak będzie oceniona moja opinia pod względemnieuctwa. W każdym razie Panowie podjęli się zrobienia drzwi na wymiar z drewna w cenie tych w okleinie, krótki termin, dotrzymanie wszystkich warunków umowy. Panowie mili, bardzo dobry kontakt, zaproponowali obudowanie starych futryn, efekt świetny, bez demolki połowy mieszkania. Bez specjalnego podwyższania kosztów przyjechali na pomiar, a później na montaż do Warszawy. Naprawdę polecam!
Oszukany 2017-01-24 22:29:58
Oszust , pobiera wysokie zadatki od klientów ,nie wykonuje usługi, krętacz, nie dotrzymuje słowa , utrudniony kontakt, omijać z daleka. Obecnie działa na terenie woj. Mazowieckiego.
1
klient 2017-08-03 09:38:51
Najszybciej pobiera zaliczkę wykonanie przeciąga w nieskończoność !!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Projs Stanisław Zakład Stolarsko-Tapicerski - Wydawy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projs Stanisław Zakład Stolarsko-Tapicerski