Pitrex Przedsiębiorstwo Budowlane Piotr Czesław Burczyński

Pruszcz Gdański

Opinie o Pitrex Przedsiębiorstwo Budowlane Piotr Czesław Burczyński

Majkel 2013-09-10 00:47:58
Cała firma to sekretarka, której zadaniem jest nic nie wiedzieć oraz Pan [usunięte przez moderatora]. Budowę rozpoczyna jedna ekipa, następna kontynuuje, potem jest kolejna w końcu inna kończy a następnie różni ludzie poprawiają błędy poprzednich ekip. Budynki są stawiane wbrew przepisom budowlanym, inaczej niż na projektach budowlanych, wbrew przepisom ppoż, 0 prywatności wszystkie dźwięki przenoszą się po budynku, materiały oraz grubości ścian są często inne niż przewiduje projekt budowlany, obecnie toczy się kilka spraw zarówno sądowych jak i administracyjnych przeciw p.b. Pitrex. Uważajcie i nie dajcie się wciągnąć!
5
ewek9771 2014-02-11 14:01:27
Majkel,głupoty piszesz. A mianowicie. Sekretarka uprzejma z profesjonalnym podejściem do klijenta i tyle czego więcej od niej wymagać. Co do prowadzenia budowy to chyba dobrze,że każda ekipa robi to co do niej należy. Nie chciałbyś chyba,żeby ściany murował ci cieśla, a dach robił murarz. Budynki zaś budowane są zgodnie z przepisami,bo ocena ich wykonawstwa przeprowadzana jest przez powołane do tego celu instytucje a ty zanim zamieszkasz masz wgląd w dokumenty odbioru budynku(twojego mieszkanka). Wiem co piszę, bo kupiłam, zamieszkałam i jestem zadowolona.
YY 2015-09-01 10:34:50
Jesienią skałdam pozew przeciw pitrexowi w związku z tym, że przez kilka lat firma ta nie potrafiła naprawić źle wybudowanego mieszkania. Tutaj szczegóły: https://www.facebook.com/pitrexdeweloper
5
MASAKRA 2015-09-23 16:15:03
Właściciel firmy to jeden wielki burak. Nie wiedziałem, że można takich spotkać. W zapewnieniach jest świetny, miły, obiecuje, że wszystkim się zajmie. A tak naprawdę po podpisaniu umowy ma nas wszystkich gdzieś. Najważniejsze dla niego to żeby doszło do zawarcia umowy i wygoda później niczym się nie zajmuje, nie odbiera telefonów, nie ma możliwości skontaktowania się. Jedynie to można złapać go w biurze, ale już na sam jego widok nosi mnie. Postaram się jak najszybciej z tym skończyć. A nikomu nie polecam poznania tego buraka.
4
B 2015-11-10 18:34:03
Nie polecam nikomu tej firmy. Nie dajcie się wpuścić w maliny tak jak ja!
4
Lisek58 2017-02-22 22:09:37
Ja również nie polecam. Oszustwo, cwaniactwo, zwlekanie. Dobrze jest do podpisania umowy, a później radźcie sobie sami. Zero pojęcia o sztuce budowlanej!
1
Zostaw swoją opinię o Pitrex Przedsiębiorstwo Budowlane Piotr Czesław Burczyński - Pruszcz Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pitrex Przedsiębiorstwo Budowlane Piotr Czesław Burczyński