Gama System Krzysztof Kuśmierek

Smolna

Opinie o Gama System Krzysztof Kuśmierek

zawiedziona 2016-04-01 07:20:10
Bardzo szybko przyjmują zamówienie i pobierają "zaliczkę". Wykonanie DZIADOWSKIE, dwa m-ce czekam na reklamację. Po dziesiątkach telefonów przychodzi "fachowiec" bez narzędzi i twierdzi, że jest OK a w międzyczasie proponuje jakieś kliniki zamontować. NIE WYSTAWIAJĄ FAKTUR, więc będę musiała odwiedzić Urząd Skarbowy. JAK NAJDALEJ OD TYCH PARTACZY!
1
gama system 2016-09-30 14:59:33
Witam w odpowiedzi na Pani opinie informuję iż reklamacje są robione na bieżącą i jeżeli ma jakieś problemy z drzwiami proszę o kontakt listowny do firmy z opisem co Pani reklamuje i na tej podstawie reklamacja w szybki sposób będzie załatwiona a nie pisać tutaj jakies nie stworzone żeczy. A co do faktury informuję że nie zgłaszała Pani fakt otrzymania faktury więc w tym przypadku za wykonaną usługę został wystawiony paragon. Pozdrawiam gama system
Przemek Częstochowa 2016-09-30 23:40:04
Odradzam wszystkim drzwi montowane przez firmę Gama System. Zamontowano drzwi 23.08 - montaż nie dokończony adnotacja na rachunku wraz z podpisem montażysty - tego samego dnia wykonałem telefon wysłałem reklamacje pocztą za potwierdzeniem odbioru oraz @. Po dwóch tygodniach dostałem informację że w ciągu 14 dni ktoś ze mną się skontaktuje i ustali termin usunięcia usterek oraz dokończy obróbkę. Minęło 14 dni żadnego kontaktu przez kolejne dni każda próba kontaktu kończyła się informacją że zadzwonimy jutro. Niestety sprawa zgłoszona do prawnika i Rzecznika Praw Konsumenta i pewnie skończy się w sądzie i naprawie przez inną firmę. Jeśli ktoś chce zapłacić drogo za fuszerkę i napsuć sobie krwi przy próbie usunięcia usterek to niech wybierze firmę Gama System jeśli chce mieć spokojne życie omijajcie ich z daleka.

szczelina na progu wynosi z lewej strony 0.50 cm z prawej 0,60 cm. Próg zamalowany jest lakierem w miejscach szczelin. W lewym górnym rogu widoczna jest szczelina na łączeniu listew. Listwy ubrudzone są lakierem i zamontowane nieestetycznie. Front progu zamontowany jest nierówno. Nie została zamontowana uszczelka na futrynie (monter pozostawił do samodzielnego zamontowania). W lewym górnym rogu od strony mieszkania szczelina na łączeniu . Drzwi nie zostały obudowane od strony wewnętrznej (od strony mieszkania). Adnotacja na umowie o dostarczeniu kątowników w późniejszym terminie.
Zostaw swoją opinię o Gama System Krzysztof Kuśmierek - Smolna
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gama System Krzysztof Kuśmierek