Domino-Bruk

Ochodza

Opinie o Domino-Bruk

Paweł 2015-05-23 14:02:07
Kilka słów o firmie Dominobruk z Pruszkowa.
Ekipa - robi nie dokładnie, trzeba pokazywać co mają poprawić.
Jakość - jak jeden dzień mnie nie było to prawie nie dali cementu pod kostkę.
Faktura - zawyżona, dużo czasu stracone na wyjaśnianie i weryfikowanie. Ogólnie - firmy nie polecam.
DOMINOBRUK 2016-04-25 10:25:26
Dziękuję za opinię mimo, ze jest negatywna.Nasza firma daje 5 Lat gwarancji na naszych warunkach i 3 lata gwarancji jeśli klient wybiera zakres prac z trzyletnią gwarancją uwzględnioną w kosztorysie na wykonane przez nas prace. Myśli Pan , że oszczędzalibyśmy na podbudowie ? .Fakturę wystawiamy po zakończonych pracach i odebraniu fizycznym przez klienta naszej pracy ,a po wcześniejszym podpisaniu umowy zatwierdzającej kosztorys-zakres wykonanych prac w bardzo szczegółowym rozbiciu .Klient płaci po zakończeniu prac, pomiarze rzeczywistym szczegółowym i rozliczenie według kosztorysu. Oczywiście zdarza się, że podczas prac klient zwiększa nam zakres prac i wtedy po obmiarze sporządzamy aneks do umowy ,ale to chyba oczywiste. W gratisie zawsze dokładamy porządek, który pozostawiamy po sobie. A na koniec nie pracowaliśmy dla Pana Pawła, ale serdecznie Pana pozdrawiamy! Dominobruk firma z Pruszkowa
Zbigniew 2016-05-17 20:58:01
Polecam wszystkim firmę Dominobruk. Dokładność,terminowość i bardzo dobra organizacja pracy. Bardzo czytelny kosztorys. Wysoka kultura osobista pracownikow. Gwarancja 5 lat. Polecam!!!
Maks 2016-05-18 09:34:16
Firmę DOMINOBRUK z Pruszkowa polecam jak najbardziej. Zostawiłem ekipie klucze od bramy i wyjechałem na wakacje ,jednak prosiłem sąsiada żeby doglądał wszystkie etapy prac .Praca wykonana pięknie i zgodnie z umową, perfekcja i ten porządek który zostawili (sprzątnięto i zagrabiono przed posesją )wywieziono wszystkie odpady budowlane chociaż nie prosiłem ). Przed podpisaniem umowy pokazali mi wykonane wcześniej prace, a także umożliwili mi porozmawianie z inwestorami. Szacun !
Oszukani 2016-07-27 09:10:17
Klienci oszukani - informacje o tych oszustach są całkowicie prawdziwe, fakty są takie że dostaniecie podsumowanie końcowe 3 krotnie wyższe niż we wstępnym kosztorysie. Odkąd firma istnieje rozliczają się z Klientami za m2 ułożenia kostki plus inne kosmiczne wyliczenia - i to jest cały przekręt! Klient otrzymuje pisemną ofertę a po jej zaakceptowaniu podpisuje umowę abuzywną, czyli niedozwolone ma zapisy! Klient jak nawet nie zlecał dodatkowych prac to są one zrobione i każą sobie płacić ogromne kwoty. Zgłaszajcie się do prokuratur ws możliwości popełnienia przestępstwa, jest wiele spraw w sądzie w , gdzie są wygrane na korzyść oszukanych klientów!
1
Zostaw swoją opinię o Domino-Bruk - Ochodza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domino-Bruk