Zbi-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Zbigniew Wojnarowicz

Żyrardów

Opinie o Zbi-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Zbigniew Wojnarowicz

admin 2015-11-02 21:06:09
Czy warto podejmować pracę w firmie Zbi-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Zbigniew Wojnarowicz? Wypowiedz się na naszym forum i pomóż innym podjąć decyzję.
Robert Kalinowski 2016-03-01 18:50:41
Pełen profesjonalizm. Pośród dużej grupy firm oraz ekip budowlanych trafiliśmy na Pana Zbyszka, który udowodnił, że przy tak ważnej decyzji i jednak znaczących kosztach, warto zaufać profesjonaliście aniżeli ekipie, która często może odwalić fuszerkę tańszym kosztem i potem może być z tego więcej problemów i kosztów niż zaufanie firmie. Pan Zbyszek zaoferował nam bardzo racjonalny, nieprzesadzony kosztorys, który był dokładnie uzasadniony cenami rynkowymi i muszę przyznać człowiek bardzo uczciwy.
Co ważniejsze przez cały okres budowy, a nawet po, mamy z nim świetny kontakt - zawsze był cierpliwy, wyjaśniał nam, laikom budowlanym procesy i jak wszystko powstaje czy dylemat która blacha będzie bardziej praktyczna.
Zawsze służy dobrą radą a i sami wróciliśmy do niego kiedy przyszła pora na wybudowanie porządnego ogrodzenia.
Bez zastrzeżeń, szczerze bardzo polecam!
Zostaw swoją opinię o Zbi-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Zbigniew Wojnarowicz - Żyrardów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbi-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Zbigniew Wojnarowicz