T&T Construction Tomasz Terlecki

Brzeg

Opinie o T&T Construction Tomasz Terlecki

gregory 2015-12-06 23:06:19
Firma nieuczciwa , nierzetelna ,po wyłudzeniu pieniędzy ,przerywa w połowie niedokończone prace i ucieka do innej roboty , przed rozpoczęciem prac malarsko - budowlanych uzgadniają cenę ,potem cena wzrasta trzykrotnie , nie rozlicza się z pobranych materiałów ,nie polecam ! poza tym brak umiejętności murarskich - zwykła fuszerka ! brak kontaktu ,nie odbierają telefonów , sprawę kieruję do prokuratury .
Amelia 2015-12-16 21:51:02
Nikomu nie polecam tej firmy.Jest bardzo droga ,bardzo niedokładna,pracę wykonują po amatorsku tylko stawki mają z "górnej półki".Za materiały liczą więcej niż w sklepie i nie chcą przedstawić żadnych faktur za materiały budowlane ani też za prace przez nich wykonane.Nie udzielają gwarancji.Nie dokańczają prac, bo łapią następną robotę.Zero kontaktu,na internecie firma posiada kilka adresów,wszystkie nieaktualne.
Kamila 2017-04-04 12:21:11
Firma niekompetentna, nie kończy prac, nie odbiera telefonów, zgarnia pieniądze i więcej się nie pokazuje. Pan Tomasz Terlecki (właściciel) to histeryk, który myśli, że wszystko wie lepiej, nie potrafi wykonać prac wg ustaleń klienta, ciągle trzeba go pilnować, kłamie i jest zwyczajnym chamem. Nie polecam tej firmy nikomu, po doświadczeniach z tym prymitywem, ubolewam, że chciałam mieć remont szybko, a mogłam znaleźć dobrego fachowca i poczekać dwa tygodnie dłużej.
Zostaw swoją opinię o T&T Construction Tomasz Terlecki - Brzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T&T Construction Tomasz Terlecki