Mytych Sp. z o.o. Zakład Usług Budowlanych Ryszard Mytych

Elbląg

Opinie o Mytych Sp. z o.o. Zakład Usług Budowlanych Ryszard Mytych

admin 2015-11-02 15:17:24
Masz newsy z firmy Mytych Sp. z o.o. Zakład Usług Budowlanych Ryszard Mytych? Czekamy na aktualne informacje, dodaj swoją opinię.
2
Szerszeń 2016-09-08 22:30:25
Jak ktoś nie chce osiwieć, nie chce być traktowany jak śmieć, oszukiwany, nie chce mieć w nieskończoność umowy na czas określony (poprzednia umowa darta, następna spisywana z nową datą - tak w kółko, walą w tyłek prawo pracy po całości, a na inspekcję pracy ich stać), to dajcie sobie spokój z firmą Mytych. Tym bardziej, jeśli ktoś miałby mieć styczność ze wspólnikiem pana Mytycha - Krzysztofem Bareją. To nadzwyczajny impertynent, który bluzga ludzi, szmaci ich, grozi w kółko zwolnieniem, no i generalnie mobbing na każdym kroku. Żeby tego było mało, ma kilku przydupasów, którzy są jego konfidentami w firmie, między innymi Zenek I. oraz Czesiek S. Dzięki takim ludziom (a jest ich więcej) będziecie mogli być pewni, że lada chwila zostaniecie zbluzgani przez pana Bareję, który poziomem intelektualnym niewiele różni się od troglodyty. Ten człowiek będzie Was nękał, gnębił, żeby Wam udowodnić, że jesteście śmieciami, a on "prezesem" ze słomą wystającą z butów niestety stety..... Jak ktoś się będzie zastanawiał, czy podjąć u nich pracę, niech się zastanowi kilka razy, potem zapyta kogoś, kto zna ludzi, którzy tam pracują lub pracowali. Jeśli nie chcecie być terroryzowani psychicznie, to polecam omijać tę firmę bardzo szerokim łukiem. Sam Mytych nie jest złym człowiekiem, ale dobrał sobie kadrę, która ludzi traktuje, jak pomiot.
Zostaw swoją opinię o Mytych Sp. z o.o. Zakład Usług Budowlanych Ryszard Mytych - Elbląg
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mytych Sp. z o.o. Zakład Usług Budowlanych Ryszard Mytych