Integratka S.C. Gabinet Sensomotorycznego Rozwoju Dziecka Agnieszka Jędrasiak Donata Kasper Magdalen

Poznań

Opinie o Integratka S.C. Gabinet Sensomotorycznego Rozwoju Dziecka Agnieszka Jędrasiak Donata Kasper Magdalen

zuza 2013-08-11 13:04:37
Super. Bardzo mi i mojemu synowi pomogła, zwłaszcza p. Agnieszka duża kompetencja i dobre oko do dzieci a jednocześnie bardzo delikatna. Polecam serdecznie.
mama1 2014-08-12 11:48:21
Mam jak najlepsze opinie - bardzo pomogły mojej córce a takrze nam. Wcześniej chodziłyśmy do innego ośrodka ale to była pomyłka. Tutaj terapia nabrała tempa ale i określonych ram. Serdecznie polecam nawet dojazd godzinny nie był dla nas przeszkodą.
mama 2015-05-06 18:22:28
Bardzo polecam. Chodziliśmy systematycznie i po pół roku wydawało się mam i tylko nam ze to wystarczy,przerwalismy bo byly wakacje....i to byl duży błąd. Panie nas uprzedzaly warto posluchac!!! Teraz juz tego błędu nie zrobię chodzimy regularnie i nie przerwanie a efekty sa kolosalne.
mama 2016-01-12 12:54:00
Super miejsce. Rzetelna porada i pomoc. Polecam bo warto.
Zostaw swoją opinię o Integratka S.C. Gabinet Sensomotorycznego Rozwoju Dziecka Agnieszka Jędrasiak Donata Kasper Magdalen - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Integratka S.C. Gabinet Sensomotorycznego Rozwoju Dziecka Agnieszka Jędrasiak Donata Kasper Magdalen