Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz

Zamość

Opinie o Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz

praccownik 2014-03-25 16:09:51
to firma to farsa!!! jeśli nie jesteś z rodziny to do niczego nie zajdziesz!!! w kilka tygodni gość od zamiatania i noszenia cegieł i zaprawy został kierownikiem i zięciem prezesa a pustak z niego konkretny!!!!!!!! poza tym pan prezes nie panuje nad nerwami zdarza mu się "zaczepić" nogą o wiadro bądź beczkę jak jest niezadowolony!!!! omijajcie z daleka!!!
14
inny pracownik 2015-04-17 17:43:17
Facet piszesz takie głupoty że się czytać nie chce.
Jeśli masz pracę w tej firmie to chłopie masz chleb.
Znam tę firmę i to co piszesz to absolutna nieprawda bez podlizywania się. To sa po prostu fakty. Potwierdzeniem są zabiegi różnych ludzi by tam pracować. Ważne praca jest pewna i pewne miesięczne wynagrodzenie. Jak Tobie się nie podoba to wiadro przewrócone możesz założyć swoją firmę a ja chętnie się zatrudnię jak będziesz terminowo i w miarę uczciwie płacił. Jak to zrobisz to wtedy napisz komentarz na temat Rozmusa a teraz nie ośmieszaj się baranie.
4
janek pracownik06 2017-01-17 17:18:28
To nie ta firma co kiedys cwaniaki dużo osób odeszło nie polecam stanowczo
2
Zostaw swoją opinię o Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz - Zamość
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz