Dagaz Communication S.C. Elżbieta Mrowiec Wojciech Wucow

Wrocław

Opinie o Dagaz Communication S.C. Elżbieta Mrowiec Wojciech Wucow

admin 2015-09-11 18:35:11
Czy trzeba zostawać po godzinach w firmie Dagaz Communication S.C. Elżbieta Mrowiec Wojciech Wucow ? Jak wygląda wynagrodzenie za dodatkowe godziny? Czekamy na Wasze komentarze!
Adam 2016-04-15 16:22:06
Pisze jako niedoszly klient. Panstwo Wucow po zlozeniu wniosku o kredyt przestali odbierac na telefony I odpisywac na maile. Ostatecznie warunki jakie Pan Wojciech wynegocjowal okazaly sie znacznie gorsze nic obiecywal + kilka innych rzeczy ktore pozniej okazaly sie byc zwyklym klamstwem aby naciagnac klienta na swoje uslugi. Niepolecam
6
Marta 2016-08-16 22:24:59
Wszystko szło "gładko" do czasu podpisania umowy kredytowej. Potem Pan Wojciech jakby się zapadł pod ziemie! Zmienił firmę itd. Zostawił mi tylko wrzód w postaci polisy Aegon ktora miała być super zabezpieczeniem na poczet zaciągniętego kredytu! A co się okazało po paru latach jestem w plecy 12 tys zł. Nie polecam współpracy z tym " panem".
Klient 2017-07-25 12:49:27
Pani Ela jest doradca finansowym i kobieta po studiach niby....( nie sprawdzalem). Chcialem skorzystac z jej uslug starajac sie o kredyt z dofinansowaniem MDM. Umowilem sie na spotkanie i chwile porozmawialismy. Niestety wiedza tejże pani na temat kredytu z dofinansowaniem MDM byla mniejsza od mojej ktora zdobylem czytajac informacje z intrnetu. Nadmienie ze umawiajac sie z tą pania na rozmowe powiedzialem ze strac sie bede o kredyt hipoteczny na dom z dofinasowaniem MDM wiec mogla sie chociaz przygotowac.
Zostaw swoją opinię o Dagaz Communication S.C. Elżbieta Mrowiec Wojciech Wucow - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dagaz Communication S.C. Elżbieta Mrowiec Wojciech Wucow