Odnowa Firma Remontowo-Budowlana Leszek Rzyczniok

Bełk

Opinie o Odnowa Firma Remontowo-Budowlana Leszek Rzyczniok

client śLASK 2016-02-24 14:49:27
"Firma" Odnowa Leszek Rzyczniok to firma jednoosobowa !!!. Typ nie ma ani stałych ludzi ani narzedzi ani jakiegoś zalecza finasnowego, ito jest firma ??
Typ szuka pracy tylko na Oferia i podobnie jak z ludzmi aby było tanio.
Nie polecam typa bo to oszust ! i nic nie potrafi zrobić katastrofa !!!
Klient 2016-03-13 08:10:59
Jak wyżej. Omijajcie szerokim łukiem. Najgorszy z możliwych wyborów.
A. 2016-03-23 05:24:17
Pana Leszka i jego ludzi nazywanie firmą zakrawa na kiepski żart. Nawet trudno mówić o "jego" ludziach bo Ci są z przypadku łapani okazyjnie. Stalej ekipy nie ma. Przyjdą więc albo...nie przyjdą. Terminy są dla nich tylko sugestią i nawet jak wiadomo, że sie z nich nie wywiążą w połowie dnia zbierają zabawki i wychodzą. Ale obieca Wam Pan Leszek wszystko! Facet robi fuszerkę, nie ma swoich narzędzi ani odrobiny wstydu żeby kupić je za pieniądze inwestorów brane zaliczkowo na materiały. Nie tylko każda płatność ale tez każda robota wymaga sprawdzania po kilka razy i pilnowania, mało tego i tak nie ma pewności że zostanie zrobiona jak należy. Gość nie zna się na robocie i...gwiżdże na to licząc, że trafi na inwestora, który tym bardziej nie jest specjalistą i któremu mozna wciskać kit. Poziomica to wróg nr 1 Pana Leszka dlatego rzadko jej używa. Na koniec... choć nie trzeba się z nim przyjaźnić...ten człowiek to arogancki i bezczelny prostak, bez skrupułów wykorzystujący każdą okazję żeby zrobić inwestora w bambuko. Specjalista co najwyżej w temacie Jak się nie urobić i cudzym kosztem zarobić. Ostrzegam.
1
ss 2016-08-07 08:46:34
a czy masz namiar na niego?
jakis telefon
Zostaw swoją opinię o Odnowa Firma Remontowo-Budowlana Leszek Rzyczniok - Bełk
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odnowa Firma Remontowo-Budowlana Leszek Rzyczniok