Instal-Max Cezary Siemek

Pułtusk

Opinie o Instal-Max Cezary Siemek

robotnik 2013-03-07 15:28:55
Zwykłe papraki tam robią.w dodatku[usunięte przez admina]
DRUGI ROBOTNIK 2014-02-09 20:56:25
Ten kolega co napisal ze w tej firmie robia same (usunięte przez administratora)niech przyjdzie i powie im to prosto w oczy, a nie kogos na forum bez zadnych podstaw oczernia. A jezeli byl pracownikiem to napewno mial dwie lewe rece i zeza i wylecial z pracy, bądz mial problem z alkocholem a w tej firmie tacy dlugo miejsca nie zagrzewaja. Tak ze w imieniu wszystkich pokrzywdzonych oszczerstwami pracownikow zapraszam kolege do powiedzenia tegon wszystkiego co napisal im w oczy. Pozdrawiam kolege skrzywdzonego przez zycie.
1
zleceniodawca 2014-02-09 21:54:34
W moim przypadku jestem bardzo zadowolony z usług i rzetelnych pracowników firmy INSTAL-MAX
Zleciłem tej firmie remont domu i jestem bardzo zadowolony z fachowego i precyzyjnego wykonania remontu oraz dotrzymuje terminów.Polecam ta firme.A co do opinii robotnika nr1 to sie nie zgadzam z nim .Najwidoczniej był bardzo kiepskim pracownikiem i najwidoczniej niesprawdził sie w tej firmie a takich jest masa.Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Instal-Max Cezary Siemek - Pułtusk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instal-Max Cezary Siemek