Maszbud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Tomasz Szulc

Odolanów

Opinie o Maszbud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Tomasz Szulc

dnoiwodorosty 2016-09-23 21:16:08
nie płacą pracownikom, dostawcom ani podwykonawcom ! ludzie masowo się zwalniają, a szefostwo zatrudnia kolejnych obiecując złote góry aby tylko przytrzymać przez miesiąc, dwa. firma ciągnie z miesiąca na miesiąc. GRATULUJĘ, szefostwo takim zachowaniem doszczętnie popsuje reputację firmy, która już jest zszargana.
15
Anonim 2016-09-28 21:28:39
Zgadzam się w 200%
9
Były pracownik 2017-01-17 10:59:41
Cała ta rodzina to jeden wielki wałek. PiotRuś szulc Aleksy szulc (ich ojciec który doskonale nauczył kłamać obydwóch synów ) no i tomus. Pamiętam jak Piotruś chwalił się ze będą mieli to i tamto coraz to nowe bajki wymyslal haha drezyne miał kupować itd. Masakra jeszcze na święta nie powyplacali pieniędzy ludziom juz 2 miesiące to trwa. Zanim ktoś się będzie chciał przyjąć e tej firmie radzę poszukać innej.
8
Zostaw swoją opinię o Maszbud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Tomasz Szulc - Odolanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maszbud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Tomasz Szulc