Gappabud Usługi Budowlane Piotr Gapiński

Wrocław

Opinie o Gappabud Usługi Budowlane Piotr Gapiński

Maria 2014-03-03 14:54:54
Jestem po kapitalnym remoncie mieszkania. Sprawna ekipa z Panem Piotrem na czele. Na początku myślałam, że to majster a tak naprawde to kierownik, koordynuje prace. Może i dobrze bo wszystko sprawnie poszło. Miałam kiedyś małe wykończenie, które 1 osoba robiła dwa miesiące. Za długo. Tu poszło szybko (1 miesiąc- 50 m2, pod klucz) Polecam !
1
Centrum Poludniowe 2016-04-16 18:53:56
Bardzo dobra ekipa! Wszystko klarownie omówione przed pracami. Zapłata po skończeniu pracy i odebraniu. Wszystko zapisane w umowie! Sami zobaczycie-polecam bardzo!
mp 2016-07-12 15:15:38
A ja polecam! Miałem umowę i płaciłem za każdy skończony etap. W umowie jest dokładnie wpisane "rozliczenie po odebraniu prac". i tak płaciłem. Nic do przodu. Ja miałem wszystko dokładnie rozpisane w umowie!!!! Trzymałem się zapisów i grało. Każdy przed widzi co podpisuje.
Zostaw swoją opinię o Gappabud Usługi Budowlane Piotr Gapiński - Wrocław
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gappabud Usługi Budowlane Piotr Gapiński