Supply Nails Agnieszka Jędrej

Łódź

Opinie o Supply Nails Agnieszka Jędrej

patrycja 2014-10-19 19:58:37
Tragedia to mało powiedziane!
Zakupiłam groupon za 39zł i to był mój ostatni raz. Dziewczyna, która mnie obsługiwała spiłowała mi płytkę z wierzchu do grubości kartki papieru!! Na drugi dzień zakładając paznokcie z dwóch zeszła mi hybryda. Paznokcie były tak miękkie, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. W rozmowie z "kosmetyczką" dowiedziałam się, że na ogół jest ona fryzjerką i z paznokciami nie ma nic wspólnego tylko, że sprzedały dużo grouponów i pomaga szefowej.
Po dwóch dniach z odpryśniętymi paznokciami zadzwoniłam (czwartek) by umówić się na wizytę i po prostu zdjąć tą hybrydę. Nie chciałam już ani poprawek, ani zwrotu pieniędzy tylko by mi Pani je zdjęła. Usłyszałam, że mam zadzwonić w następnym tygodniu i umówić się na wizytę. A do tego czasu miałam chodzić jak lump w odpryskach!
Nie polecam zdecydowanie!! Szkoda czasu i pieniędzy!!
6
kasia 2015-12-21 10:55:33
Jestem bardzo zadowolona z pazurków,nie wiem skąd te opinie ale ja jak najbardziej polecam usługi przedłuzania paznokci w supplynails.Napewno zostane stała klijentka.
2
rozalia 2016-03-20 23:21:09
tragedia, pani nie zna sie w ogole na swojej pracy jak najbardziej odradzam
5
Łodzianka 2016-06-14 15:48:30
Witam wszystkich. Dokładnie dziś byłam 1,5 godz temu w tym salonie na Legionów,niestety kosmetyczka już na samym początku źle wykonała manicure paznokci hybrydowych. Otóż na początek usuwała mi skórki na sucho i bez żadnego zmiękczenia ich, a także cążki były tępe,co spowodowało,że skórki były strasznie pokaleczone, przemywanie cleanerem tez było bardzo bolesne,matowienie również. Krew mi zaschła wokół skórki przy wskazującym palcu,że nawet dobrze nie została usunięta. Samo nakładanie lakierów odbyło się dobrze,ale efekt końcowy tragiczny,ponieważ na opuszkach palców i wokół nich nie zostały usunięte resztki lakieru!!!
5
Zawiedziona 2016-11-28 13:16:01
Zgadzam się z Panią ta firma/zakład to jakieś nieporozumienie zasugerowałam się dobrymi opiniami na fb Ale chyba tylko jej koleżanki dają te opinie .NIGDY WIECEJ
3
Klientka 2017-07-07 10:28:03
Nie polecam, a wręcz odradzam wizytę w Supply Nails. Drogie Panie, jeśli zależy Wam na estetyce i zdrowiu Waszych paznokci udajcie się do renomowanego salonu kosmetycznego, zamiast do hurtowni, której właścicielka w kosmetyczkę się bawi. Akrylowe tipsy założone przez praktykantkę, pomimo doglądania osób, które powinny wykazywać się w tej kwestii większymi kompetencjami, różniły się od siebie szerokością i grubością, ponad to były pozalewane. Ściąganie tipsów, na które zdecydowałam się po upływie niecałych dwóch tygodni, również nie przebiegło pomyślnie. Do domu wróciłam z pokrwawionym palcem (ze względu na zranioną skórkę), uszkodzoną płytką paznokcia i niedostatecznie doczyszczonymi paznokciami, gdyż pani Agnieszka nie lustrowała zabiegu wykonywanego przez stażystkę, co więcej, poganiała ją, aby zwolniła stanowisko pracy, które zająć miała ona i inna klientka. Nie mam pretensji do dziewczyn, które same dopiero się uczą, co więcej, chciałabym aby trafiły do miejsca, w którym naprawdę nauczą się i fachu, i podejścia do klienta. Zniesmaczyła mnie postawa właścicielki, bo jestem pewna, że gdyby wykazała większe zainteresowanie przebiegami zabiegów obydwie strony byłyby zadowolone. Odnoszę jednak wrażenie, że pani Agnieszka powinna więcej czasu poświęcać na dokształcanie się, a mniej wychodząc na papieroska.
1
Zostaw swoją opinię o Supply Nails Agnieszka Jędrej - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supply Nails Agnieszka Jędrej