Supply Nails Agnieszka Jędrej

Łódź

Opinie o Supply Nails Agnieszka Jędrej

patrycja 2014-10-19 19:58:37
Tragedia to mało powiedziane!
Zakupiłam groupon za 39zł i to był mój ostatni raz. Dziewczyna, która mnie obsługiwała spiłowała mi płytkę z wierzchu do grubości kartki papieru!! Na drugi dzień zakładając paznokcie z dwóch zeszła mi hybryda. Paznokcie były tak miękkie, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. W rozmowie z "kosmetyczką" dowiedziałam się, że na ogół jest ona fryzjerką i z paznokciami nie ma nic wspólnego tylko, że sprzedały dużo grouponów i pomaga szefowej.
Po dwóch dniach z odpryśniętymi paznokciami zadzwoniłam (czwartek) by umówić się na wizytę i po prostu zdjąć tą hybrydę. Nie chciałam już ani poprawek, ani zwrotu pieniędzy tylko by mi Pani je zdjęła. Usłyszałam, że mam zadzwonić w następnym tygodniu i umówić się na wizytę. A do tego czasu miałam chodzić jak lump w odpryskach!
Nie polecam zdecydowanie!! Szkoda czasu i pieniędzy!!
6
kasia 2015-12-21 10:55:33
Jestem bardzo zadowolona z pazurków,nie wiem skąd te opinie ale ja jak najbardziej polecam usługi przedłuzania paznokci w supplynails.Napewno zostane stała klijentka.
1
rozalia 2016-03-20 23:21:09
tragedia, pani nie zna sie w ogole na swojej pracy jak najbardziej odradzam
5
Łodzianka 2016-06-14 15:48:30
Witam wszystkich. Dokładnie dziś byłam 1,5 godz temu w tym salonie na Legionów,niestety kosmetyczka już na samym początku źle wykonała manicure paznokci hybrydowych. Otóż na początek usuwała mi skórki na sucho i bez żadnego zmiękczenia ich, a także cążki były tępe,co spowodowało,że skórki były strasznie pokaleczone, przemywanie cleanerem tez było bardzo bolesne,matowienie również. Krew mi zaschła wokół skórki przy wskazującym palcu,że nawet dobrze nie została usunięta. Samo nakładanie lakierów odbyło się dobrze,ale efekt końcowy tragiczny,ponieważ na opuszkach palców i wokół nich nie zostały usunięte resztki lakieru!!!
5
Zawiedziona 2016-11-28 13:16:01
Zgadzam się z Panią ta firma/zakład to jakieś nieporozumienie zasugerowałam się dobrymi opiniami na fb Ale chyba tylko jej koleżanki dają te opinie .NIGDY WIECEJ
3
Zostaw swoją opinię o Supply Nails Agnieszka Jędrej - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supply Nails Agnieszka Jędrej