Firma Remontowo-Budowlana Rafał Szyćko

Szczecin

Opinie o Firma Remontowo-Budowlana Rafał Szyćko

pracownik 2014-08-05 13:00:26
Pracowałem u tego osobnika jako malarz szpachlarz przy malowaniu klatek schodowych przez pierwsze dwa tygodnie obiecywał umowę i pieniądze po skończonej pracy, do wyremontowania były dwie klatki schodowe. po tygodniu zrobiliśmy jedna po czym pan Rafał Szyćko zaczął znikać z budowy gdy skończyliśmy druga po kolejnym tygodniu pan Rafał nagle zniknął ,telefon wyłączony i kontakt się urwał. Więc pojechałem pod adres na jaki zarejestrowana jest jego firma i jaki widnieje pod nazwa jego zakładu. Okazało się ze pan Szyćko nie mieszka tam od 4 lat i wszystkich nawet rodzinie winien jest pieniądze.

Radzę omijajcie tego człowieka wielkim łukiem mi jest winien 1500 zł
3
były pracownik 2015-04-14 11:40:07
Ja też nie mam dobrego zdania o ww. osobie. A Pana wyżej proszę o kontakt mailowy na adres kuba-1988@o2.pl może razem uda nam się odzyskać pieniądze.
oszukana 2015-05-17 17:00:26
mieszka w Niemczech w Krefeld..aktualne telefony to.polski (usunięte przez administratora)i niemiecki
+(usunięte przez administratora)
Zostaw swoją opinię o Firma Remontowo-Budowlana Rafał Szyćko - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Remontowo-Budowlana Rafał Szyćko