Delkar Zakład Produkcyjno-Usługowy

Zgórsko

Opinie o Delkar Zakład Produkcyjno-Usługowy

pracownik 2011-04-12 16:40:44
Popracujesz tam jeszcze jakiś czas to się przekonasz jak jest tam fajnie. Ja pracowałem tam ponad 10 lat, więc znam ten zakład i układy w nim trochę lepiej. Pamiętaj, że jeśli chcesz mieć dalej spokój to się nie wychylaj i w żadnym wypadku nie sprzeciwiaj się kierownictwu. Jeśli się w czymś pomylisz lub coś źle zrobisz to możesz mieć kłopoty nieadekwatne do winy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest ono tak wyliczane żebyś zarobił zawsze podobną kasę, nawet gdy wypracujesz sporo nadgodzin. Życzę spokojnej pracy i jeśli pracujesz na prasach to również życzę zachowania wszystkich palców.
9
jery@interia.pl 2015-09-26 20:40:34
Praca w firmie - wysoki mobbing, akord nie więcej jak 100 lub 101 %, w trakcie wyrobienia większego akordu - albo fałszują dokumenty, zmieniając normę. Wypłata na czas, aby więcej zarobić ludzie pracują w soboty, chociaż w dokumentach widnieje sobota wolna i niedziela. Miłej pracy życzę.
5
Zostaw swoją opinię o Delkar Zakład Produkcyjno-Usługowy - Zgórsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delkar Zakład Produkcyjno-Usługowy