Tarabuk

Warszawa

Opinie o Tarabuk

lola 2012-03-17 13:56:45
dzień dobry.
pracowałam na "okres próbny " w tarabuku , a póżniej jednak nikt tam mnienie przyjął . tak samo się stało z moją koleżanką i pożniej poznałam jeszcze 1 chłopaka. więc jak nie chcecie pracować za darmo to odradzam !
nina 18 2014-05-27 23:41:51
Dobrze wiedzieć, a jak wiadomo takie okresy próbne to ch##### i są nielegalne. Za takie zatrodnienie należy się wypłata niezależnie czy z umową czy bez inaczej pracodawca może być ścigany gdy zostanie to zgłoszone a ty masz do tego bezpłatne prawo ;)
pracownik 2016-02-25 20:09:57
pracodawca oferuje pracę tymczasową i najchętniej zatrudnia osoby w jakiś sposób ubezpieczone ponieważ sam nie oferuje umowy, która uwzględniałaby ubezpieczenie.nie mówi tego niestety jasno. poza tym skandalicznie niska stawka godzinowa, okres próbny czyli tzw. "szkolenie" jest za darmo!!! tzn, że człowiek pracuje przez kilka dni za darmo bez gwarancji "zatrudnienia"
Zostaw swoją opinię o Tarabuk - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tarabuk