Lumarko Piotr Pałasz

Wejherowo

Opinie o Lumarko Piotr Pałasz

LUMARKO 2016-07-05 15:15:56
ŻENUJĄCE, KŁAMLIWE! WSTYDZIŁABY SIĘ PANI WYPISYWAĆ TAKIE KRZYWDZĄCE BZDURY! BOŻE CHROŃ PRZED TAKIMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI PRACOWNIKAMI!
NIE BĘDZIEMY WCHODZIĆ Z PANIĄ W DYSKUSJĘ SKORO PREZENTUJE PANI TAKI POZIOM. 7 GODZIN NIEUDOLNEJ PRACY, BRAK CHĘCI POZNAWANIA ASORTYMENTU NA MAGAZYNIE !!
1
Adam 2016-12-27 21:54:32
Powodzenia. Skoro 4 osoby mają posobne zdanie na temat tej firmy, to raczej nie są to słowa na wietrze pisane. Może Pan przedstawić nazwiska i swoje "powody", my mamy swoje - prawdziwe.
6
były pracownik 2017-03-20 23:23:29
Firma żenująca wszędzie brud brak ciepłej wody i ogrzewania w łazience już nie mówię o magazynie masakra a sami grzeją tyłki w biurze na górze a pani kierownik jest taka wredna nikt jej nie nawidzi i to jej wina że ta firma ledwo zipie umowy dają śmieciowe za jedden grosz to by dali się pociąć a pani w jest jak dziecko i niszczy tą firme i udaje ze zjadła wszystkie rozumy wystarczyło by ją zwolnić i zatrudnic ogarniętą osobe a nie taką ciemną osobe panie piotrze przejrzyj na oczy ona niszczy tą firme i żałuje nawet foli do pakowaniaa żmija
Zostaw swoją opinię o Lumarko Piotr Pałasz - Wejherowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lumarko Piotr Pałasz