Domotechnik S.C.Sławomir Kaniewski Robert Kaniewski

Płońsk

Opinie o Domotechnik S.C.Sławomir Kaniewski Robert Kaniewski

Pawel 2011-08-31 00:37:32
Niestety nie zgadzam sie z opinia. Firma nie jest godna polecenia. Zamowilem dosyc duza ilosc sprzetu wiec powinno im zalezec. Niestety dzien przed dostawa (zadzwonilem sam) okazalo sie ze nie ma 2 sprzetow agd a w kolejny dzien dostawy nie dostarczyl kolejnego sprzetu nie informujac mnie o tym. Nie odpowiada na telefony i spoznia sie. Niestety to nie jest rzetelna firma.
Bożena 2012-05-24 11:06:44
Dla mnie firma godna polecenia. Bardzo miła obsługa. Towar doszedł na czas, nie było żadnych problemów,
Piter 2013-07-29 13:52:10
Dziwi mi negatywna opinia bo 2 razy zamawiałem sprzęt w firmie Domotechnik i za każdym razem odbywało się to bezproblemowo. Pan Sławek (właściciel) kontaktował się ze mną osobiście. Zarówno piekarnik jak i okap były na czas. Umówiłem się na konkretną godzinę i produkty były dostarczone bez opóźnienia. Jeśli będę chciał kupić kolejny sprzęt to na pewno w Domotechnik.
Kasia 2013-07-29 13:55:26
Też zamawiałam przez Domotechnik i byłam bardzo zadowolona. Pan Sławek jest miłym i kontaktowym facetem a obsługa klienta jest u niego na najwyższym poziomie.
Zostaw swoją opinię o Domotechnik S.C.Sławomir Kaniewski Robert Kaniewski - Płońsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domotechnik S.C.Sławomir Kaniewski Robert Kaniewski