Bookland Sp. z o.o. Księgarnia

Kielce

Opinie o Bookland Sp. z o.o. Księgarnia

pracownik od kilku lat 2012-03-09 10:05:33
Powiedziałabym jeszcze praca w której wiele można się nauczyć. Z pozoru to tylko podanie książki a w rzeczywistości ciąg wielu zdarzeń aby była książka na półce. Satysfakcja tylko dla osób które lubią dużo zajęć :)
pracujący kiedyś 2014-05-17 20:22:56
często praca po godzinach... wysokie wymagania do spełnienia ... brak szkoleń... brak odpowiedniej osoby koordynującej pomocnej w razie potrzeby :)
stały kliet 2015-01-28 22:19:32
Jako wieloletni klient mogę powiedzieć iż podstawą sukcesu są pracownicy. Stały i dobrze znający ofertę personel Pań od początku istnienia księgarni w Kielcach stanowił podstawę funkcjonowania. Zaangażowanie było widoczne i doceniane przez klientów. Czułam się dopieszczona i nic ani nikt tego nie zastąpi. Brak tych osób był i jest odczuwalny dla klientów a skutkiem jest współpraca z inną księgarnią. Nikt kto nie miał styczności z obsługą detaliczną nie jest w stanie tego robić. Bezosobowa współpraca nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. A możliwość przyjścia do księgarni : zobaczenia i ocenienia nowości oraz możliwość skorzystania z wiedzy personelu była nieoceniona. Powodzenia dla starej ekipy. Podstawa to ludzie.
Zostaw swoją opinię o Bookland Sp. z o.o. Księgarnia - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bookland Sp. z o.o. Księgarnia