MWM Architekci Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o MWM Architekci Sp. z o.o.

admin 2015-10-30 22:23:45
Wiesz jakie pytania padają na rozmowie rekrutacyjnej w firmie MWM Architekci Sp. z o.o. ? Pomóż innym znaleźć pracę, napisz swoją opinię!
6
pracownik 2016-04-06 20:59:38
nie polecam!! warunki pracy jak w korporacji tylko zarobki dużo niższe. Komunikacja z pracownikiem - szeptana, wszyscy wiedzą prócz osoby zainteresowanej. Pani kierownik zarządu psuje atmosferę w całej firmie i każdego architekta ma za osobę niższej rasy. Zarząd bardzo miły i ogólnie w porządku tylko kontakt jest poprzez Panią Kierownik - która nie szanuje pracowników, każde zachowania komentuje a udaje bardzo miłą osobę. Gdyby nie Pani kierownik ocena byłaby celujący i na pewno atmosfera w pracy zdrowa.
1
kozik 2016-04-21 07:00:52
Atmosfera w pracy bardzo fajna. Pracuje tu jakś czas ale nie mam wiele do zarzucenia no moze poza zarobkami, moglyby byc wyzsze. Nikt nid krzycxy, nie pogania i nie ma niepotrzebnego stresu. Fajne jest to ze maja tu przerwe półgodzinna i to wliczana do czasu pracy
4
Wykonawca 2016-04-22 18:00:09
nie polecam MWM Architekci ani Inwestorowi ani Wykonawcy - jeden wielki bur** projektowy... wizualizacje są fajne.. ale gdy trzeba to zaprojektować i potem przekazać wykonawcy - to zaczynają się schody...błędy, niejasności, odpowiadanie na pytania z wielką łaską i WIELKI FOCH i ciągłe szantaże - za najdrobniejszą kreskę liczą sobie straszne pieniądze, nie mówiąc o robotach dodatkowych - dodatkowo dla nich płatnych - czasem faktyczne wykonanie roboty kosztuje mniej niż ich pare kresek.
Dziwie się wypowiedziom współpracowników odnośnie zarobków, bo przy tak dobrze płatnych projektach (ile inwestor czy wykonawca) im płacą, to sam się zastanawiam nad projektowaniem..
4
Zostaw swoją opinię o MWM Architekci Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MWM Architekci Sp. z o.o.