Dfe Security Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Dfe Security Sp. z o.o.

Klient 2014-06-16 22:19:28
Witajcie. NIE POLECAM TEJ FIRMY!! W UMOWIE 40GODZ/TYDZ. A W RZECZYWISTOSCI PRACUJE SIE OD RANA DO WIECZORA. KOORDYNATORKA NIE MA POJECIA CO TO ZNACZY KOORDYNACJA (usunięte przez administratora)
1
pracownik 2014-06-18 00:55:11
zgadzam sie z opinia "klient". To co dzieje sie w tej firmie przechodzi ludzkie pojecie, prawda jest to ze pracuje sie od rana do nocy,(trasy ktore robi sie autem przechodza ludzkie pojecie tj. 100-600km dziennie jezdzac samemu) takze fizycznie niewykonalnym jest aby zmiescic sie w 8 godz. pracy. Co do koordynacji to naprawde jedno wielkie nieporozumienie. Kobieta ktora nie wie jak zarowke podlaczyc do baterii kieruje zespolem ludzi w serwisie elektronicznym. Plusem firmy bylo jedyne to ze placila tyle co na umowie(bo musiala) ale gdzie tylko moznabylo zabrac pracownikowi pieniadze z wynagrodzenia tam tez szef to robil. Podsumowujac moznaby opisywac sie calymi dniami o wykorzystywaniu pracownikow przez Pana J. J. Osobiscie NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY I TEJ FIRMY!
1
motojaz 2014-07-06 00:18:29
Potwierdzam opinie przedmowcow, pracowałem dla J.J przed x laty , przez x lat. Wiele spraw mogło by zainteresować kilka instytucji państwowych. Osobiście nie polecam tego pracodawcy.
obecny pracownik 2016-05-27 11:06:42
A ja cały czas tam pracuję i nie narzekam, każdy pracownik ma swój teren do ogarnięcia więc jak to się mówi: jak dbasz tak masz. Jak jedziesz na serwis i odstawiasz szopkę to wiadomo, że prędzej czy później tam wrócisz ale jak robisz swoją robotę rzetelnie to praca jest miła i przyjemna. Opinie negatywne są pracowników którzy nie dawali sobie rady więc muszą ponarzekać. Jak w każdej firmie są sprawy i tematy, które można poprawić ale naprawdę nie ma źle.
Motojaz 2017-01-06 13:43:26
O ile bym nie znał specyfiki pracy to bym się z Tobą zgodził. Sam obecnie zarządzam Działem Technicznym i wiem o co chodzi.
Nie będę poruszał na forum spraw przykrych z historii firmy , ale gdyby tak pogrzebać i dociec przyczyn niektórych tragicznych wypadków mogło być wyjść na światło dzienne inne oblicze firmy , lub analiza przyczynowo skutkowa pewnych sytuacji technicznych. Pan Prezes jako kolega i partner handlowy na zewnątrz jest super, ale .....
Może i to Pan jest autorem tego wpisu , więc Szanowny Panie J...... nie pobudzaj negatywnych emocji , bo może się stać tak iż pewne instytucje odwiedza nowa i piękna siedzibę firmy.
Zostaw swoją opinię o Dfe Security Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dfe Security Sp. z o.o.