Pation Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Beata Sapko

Gdańsk

Opinie o Pation Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Beata Sapko

admin 2015-10-30 12:04:42
Znasz dobrze firmę Pation Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Beata Sapko lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!
papatix 2016-08-06 12:52:51
Pani Beata jest bardzo pracowitą i pomocną osobą. Około 4 miesięcy temu rozliczała mnie inna księgowa,która nie znała się jednak na swojej pracy i wprowadzała mnie w błąd. Przeniosłam się do Pation nieruchomości i szczerze mogę polecić owe biuro. Wszystko zostało mi wytłumaczone co powinnam zmienić przy wystawaniu faktur oraz paragonów. Błędy, które popełniałam zostały już skorygowane. Firma świeża na rynku, dopiero się rozwija, jednak cenowo i pod względem przyjmowania klientów i ich rozliczaniu oceniam na bardzo duży plus.
Zostaw swoją opinię o Pation Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Beata Sapko - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pation Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Beata Sapko