Kot-Bud Firma Handlowo-Usługowa

Tychy

Opinie o Kot-Bud Firma Handlowo-Usługowa

To_On_Ten_Zły_co_opinie_wystawia 2014-10-16 20:10:25
Praca generalnie ok. Są dni (usunięte przez administratora)ale są też i dni laby. Najlepsze jest to, że nikt tak naprawdę nie wie kto jest właścicielem firmy - czy Pan (usunięte przez administratora)czy Pan (usunięte przez administratora). Płaca jak to u prywaciarza... sami wiecie, minimalna na papierku i co łaska pod stołem ale to już trzeba sobie zasłużyć i to bardzo.
6
Ziom 2015-07-07 00:18:22
Firma krzak nie placi pracownikowi za usługi jakie świadczą pracownicy panu W.K. Proponujemy dołączyć sie do pozwu zbiorowego o odzyskanie sumy pieniedzy jaką nalezny nam pracownikom. telefon kontaktowy podam za 2 dni .
Osi 2015-07-08 00:44:54
Witam byłych pracowników . Jesli mamy na mysli fitme budowlana KOT-BUD szczerze nie polecam . Brak umowy , zaliczki i tyle po wynagrodzeniu . Oskarzenia o nie rzetelna prace . Nrak jakiejkolwiek pieczęci i badan lekarskich . Wszystko na gębę i swolo a pozniej szukaj wiatru w polu. Zapraszamy do pozwu zbiorowego
1
happy 2016-03-08 09:44:26
Tu chodzi o firmę Kotbud z Tychów zajmującą się dostarczaniem wyrobów medycznych oraz można podpiąć pod nich hurtownię farmaceutyczną Farmbud. Jedna i druga firma to totalna porażka. Wszystko w nich jest niezgodne z prawem. Premie płacone pod stołem i to jeszcze trzeba się o nie błagać. Pensja to najniższa krajowa. Kilka osób pracuje bez umowy. Przedstawiciele w tej firmie jeżdżą starymi trupami na łysych oponach. Właściciel oszczędza na wszystkim i ciągle kombinuje. Przykładem niech będzie to, że nie ma sprzątaczki i pracownicy na zmianę myją toaletę.... żenada. Firma kogucik - do zamknięcia.
9
były_ph 2016-03-22 08:33:42
Potwierdzam całkowicie poprzednią opinię. Samochody nie nadające się do jazdy. Opony łyse, przeglądy robione na lewo. Jak się zgłosi, że samochód jest niesprawny i strach nim jeździć słyszy się odpowiedź "dasz radę, jak się całkiem rozsypie to zmienimy". Osoby pracujące bez umowy lub na najniższą krajową. Oszczędności na każdym kroku i tam gdzie ich być nie powinno.
4
Zostaw swoją opinię o Kot-Bud Firma Handlowo-Usługowa - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kot-Bud Firma Handlowo-Usługowa