Boja Trans S.C. Firma Transportowa

Tomaszowice

Opinie o Boja Trans S.C. Firma Transportowa

szanujacy ludzi 2015-01-14 12:48:51
Wystrzegajcie sie tej firmy,niewyplacalni,cyganie i zlodzieje,omijajcie jak najdalej,nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
mily 2015-03-04 20:00:00
(usunięte przez administratora)ten facet to ma dopiero tupet,odradzam innym firmom wspolpracy z nimi, a ludziom ktorzy chca podjac tam prace przestrzegam,nie podejmujcie tam pracy bo bedziecie chodzic bez pieniedzy.
1
LEPIEJ WIEDZIEC 2015-03-18 21:38:27
Witam,
ta firma to jeden wielki żart... Szanowny Karolek zachowuje się jak typowy polski biznesmen tzn. orżnąć, wykorzystać i nie zapłacić. Nawet woda Ci się nie należy, że o żadnej umowie oczywiście nie wspomnę. I jego ulubione hasło: "Macie tak zap... żeby wam się olej w (usunięte przez administratora) zagotował !"
Tak więc, uczcie się na moich błędach i nie i nie marnujcie tam czasu nawet kiedy bardzo potrzebujecie kasy bo po prostu możecie jej na koniec dnia lub tygodnia nie dostać. A Ty drogi kliencie jeśli cenisz sobie etykę pracy firmy którą wynajmujesz to również zapomnij o tej...
oszukany 2015-03-28 14:20:58
To co szanowny .(usunięte przez administratora) wyprawia to zenada,kawal drania,zlodzieja i oszusta,nie podejmujcie z ta firma zadnej pracy i przestrzegam firmy,to kupe dziad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Zostaw swoją opinię o Boja Trans S.C. Firma Transportowa - Tomaszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boja Trans S.C. Firma Transportowa