Cosco Poland Sp. z o.o. w Gdyni

Gdynia

Opinie o Cosco Poland Sp. z o.o. w Gdyni

Barbara 2013-03-10 10:17:24
mała firma, całkowity luz, zatrudnienie tylko po znajomości.
1
Prorok 2016-09-21 23:55:38
na szybki efekt. Jeśli ktoś myśli o stabilizacji - rozejrzałbym się w spedycjach : pieniądze będą trochę wyższe a różnorodność pracy - dużo większa. Pracownikom życzę, żeby udało im się przetrwać wiatry zmian i dopłynąć szczęśliwie do portu cokolwiek by to nie znaczyło.
1
Ja 2016-09-30 23:31:39
Patrząc na nową strukturę organizacyjną powiedziałbym, że to kuchenne rewolucje. Nowemu zarządowi udało się doprowadzić do takiej sytuacji, że każdy szef ma już nowego szefa. Z firmy wypchnięto część fachowców na emeryturę, część zwolniono motywując to względami rynkowymi. Zadziwiające w porównaniu z późniejszymi licznymi zatrudnieniami. Jak widać firma potrafi się w tej kwestii mijać z prawdą. Pieniądze jak na dzisiejsze warunki w zakresie przyzwoity/średni. Ale uwaga - jeśli będziecie z firmy odchodzić nie dostaniecie żadnej premii, nawet jeśli przepracujecie cały rok. Taki mają regulamin - odchodzisz z niczym. Biorąc pod uwagę dużą liczbę nowych szefów i zapewne wysokie oczekiwania będzie tam niezłe zamieszanie. Tym bardziej, że" kotów" które łowią myszy nie zostało zbyt wiele. Życzę pracownikom powodzenia, ale szanse widzę na to na razie niewielkie.
1
prosze o pomoc w rozwianiu wątpliwości 2016-10-03 22:01:02
jaka atrosfera? co znaczą przyzwoite zarobki? chcialbym przejsc ze spedycji do armatora, mniej stresu. jak wygląda firma w trakcie zmian?
Zostaw swoją opinię o Cosco Poland Sp. z o.o. w Gdyni - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cosco Poland Sp. z o.o. w Gdyni