Przedsiębiorstwo Transportowe Trans Hans Paweł Borowski

Stalowa Wola

Opinie o Przedsiębiorstwo Transportowe Trans Hans Paweł Borowski

On 2015-09-12 21:21:06
Nie polecam firmy,pracowałem tam tylko z doskoku,firma nie przestrzega czasu pracy kierowców,nie chce dawać umowy o pracę,nie szanuje kierowców,nie wspomnę już o szefostwie. W tej firmie każdy robi sobie ci chce,nikt nie kontroluje stanu technicznego samochodów. Dobrze że nie dostałem umowy bo znając siebie szybko bym je wypowiedział.Podsumowując podziwiam tych którzy pracują tam na stałe.
6
aszlej 2016-02-05 21:42:48
Zle podejscie do klienta. Wiem ze kierowcy sie spieszy do domu ale nie musi gwaltowanie ruszac jak stoje na srodku busa... Nie robi mi laski tylko ja jemu bo ja oplacam bilet i wymagam chociazby odrobiny kultury. Nie polecam nigdy wiecej tym nigdzie nie pojade..
1
Jacek 2016-02-22 17:46:48
Ogłaszają że mają internet ale niestety to podpucha albo zostałem wprowadzony w błąd. Oszczędzają na czym mogą. Dałem się nabrać. Oby nigdy więcej. Czytając powyższe komentarze zacząłem się naprawde bać ;)
Aga 2016-08-22 11:30:35
Od 4 lat złego słowa nie mogłabym powiedzieć na temat Hansa, ale od jakiegoś czasu poziom firmy mam wrażenie,że nieco spadł. Natomiast po ostatniej sytuacji która mi się zdarzyła, na pewno bardzo będę uważać na korzystanie z usług firmy. Jakiś czas temu robiłam kilka rezerwacji na weekend na trasie busa, pod koniec rozmowy z Panią przyjmującą rezerwację chciałam podsumować, czy wszystko jest zarezerwowane jak chciałam, Pani chyba wyraźnie bardzo się spieszyła, natomiast ostatecznie wszystko się zgadzało ale szkoda,że w dniu kiedy kiedy miałam wyjeżdżać a busa wciąż nie było i zadzwoniłam żeby to wyjaśnić okazało się,że miałam zrobioną rezerwację na busa który nie jeździ, jasne, że przed rezerwacje mogłam dokładnie przeczytać legendę ale jeśli dzwonię do osoby która się tym zajmuje, to uważam, że mogłaby wyprowadzić mnie z błędu i nie potwierdzać tej rezerwacji. Teraz na pewno 10 razy sprawdzę terminy odjazdów przed rezerwacją, bo mojej winy pewnie też trochę w tym jest ale pracownicy Firmy również mogliby wykazywać się większą skrupulatnością w stosunku do Klienta.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Transportowe Trans Hans Paweł Borowski - Stalowa Wola
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Transportowe Trans Hans Paweł Borowski