Wim Bosman Polska Sp. z o.o.

Pruszków

Opinie o Wim Bosman Polska Sp. z o.o.

admin 2015-10-29 13:15:53
Jak wygląda praca i zatrudnienie w firmie Wim Bosman Polska Sp. z o.o.? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć dobrą pracę.
xXx 2015-12-17 09:42:23
Bardzo słabe wynagrodzenie, brak możliwości rozwoju. Firma w zdecydowanej większości zatrudnia ludzi mało sobą reprezentujących z lichą wiedzą. Nie dotrzymują warunków zatrudnienia ustalonych podczas procesów rekrutacji. Obiecują premię, których w firmie nie ma!!! Ogólnie chcą płacić jak najniższą pensję= minimum krajowe. Jednak najgorsza jest p. Dyrektor, która jest bardzo rozchwianą emocjonalnie osobą, z którą polega wyłącznie na Dyrektor finansowej - która ma bardzo duże luki w wiedzy podstawowej. Ogólnie firma nie jest prawdziwą firmą - jest to tylko "agencja pracy" zatrudniająca kierowców dla firmy holenderskiej i to w holadii podejmowane są wszystkie decyzje. A pensja dla kierowców tam zatrudnionych jest mniejsza niż śmieszna wszyscy uciekają. Dyspozytorom to chyba trzeba pomóc się ubierać , żeby wyszli z domu bo chyba nawet tego nie potrafią. Ogólnie firma nastawiona na zdobywanie kierowców dla Holandii.
RR 2015-12-18 19:29:58
Pracowałem tam dość krótko, rzeczywiście pensje słabe, premii brak. To co zaobserwowałem to bardzo duża (jak dla mnie) rotacja pracowników. Jednak nie jest najgorzej współpracownicy są w porządku - choć nie wszyscy, w każdej firmie musi znaleźć się jakiś kapuś, który myśli że na donoszeniu coś ugra. A co do Szefowej to..... jak każda kobieta ma humory :) :)Pozdrowienia dla AB dobrego duszka tej firmy.
Paczek 2016-02-03 15:49:28
Niestety, żal tylko straconego czasu w tej firmie. Nie polecam nikomu.
Olo 2016-02-18 13:23:48
Boże , jaki koszmar!! Praca w tym miejscu powinna być wliczana jako praca w szkodliwych warunkach. Mobbing, słabe wynagrodzenia, praca po godzinach - zero benefitów.
Lech 2016-07-27 01:04:35
Fajna firma , atmosfera , otwarte podejście do pracowników z incjatywą . Byłem na stażu w obiegłe wakacje i teraz jestem ponownie zakwalifikowany . Mają świetny program wymiany talentów w EU , mam nadzieję , że uda mi się zakwalifikować po zakończeniu nauki.
Rutger 2016-08-03 14:25:06
Lech- dzieciaku, o jakiej wymianie talentów ty piszesz? Dorośnij, podpisz pierwszą umowę z nimi to zobaczysz ile tych "talentów" ci zaproponują za ciężko pracę w nadgodzinach? Widzę że niestety zdanie ludzi pracujących w tej firmie jest jedno (i to wspólne) dno i wodorosty. Dla mnie też to był dramat, zero benefitów, próby wymuszeń pracy w nadgodzinach za które oczywiście nikt nie płacił, zero premii - nikomu nawet wrogowi nie zarekomendował bym pracy w tym miejscu.
Zostaw swoją opinię o Wim Bosman Polska Sp. z o.o. - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wim Bosman Polska Sp. z o.o.