Transmeble-Poznań Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przewozów Samochodowych

Poznań

Opinie o Transmeble-Poznań Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przewozów Samochodowych

anonim 2011-02-12 02:00:11
zarobki to były tam kiedyś dobre, teraz jest bez rewelacji, klimat jest ok
tok 2014-05-16 21:32:26
Klimat ok???!!! Co za bzdura!!! Moze 5 lat temu ale nie teraz. Pracownik jest oszukiwany , okłamywany, robi sie z niego durnia, i kazdy spedytor tylko patrzy jak tu drugiego wykiwac i jak najwiecej plusow zalapac u szefostwa . Nie wspominajac juz o szefostwie , Ty dla firmy musisz wszystko , oni dla Ciebie nic.A zarobki to jeszcze inna bajka . Szara strefa kwitnie!!! SZCZERZE NIE POLECAM !!!!
6
były 2014-09-17 22:35:56
Już nie pracuję w tej firmie, ale uważam, że opinia powyżej nie jest prawdziwa. Nikt mnie nie oszukiwał i nie okłamywał. Wynagrodzenie zawsze na czas. Żadnych nadgodzin. Premia zależna od wyników i sytuacji w firmie. Atmosfera zawsze była dobra i można było liczyć na spedytorów z innych oddziałów. Dla potwierdzenia proponuję poczytać o firmie na Transie. Tam nie ma anonimów. Nie może być tak, że zła firma ma tylko dobre komentarze. W końcu jest to opinia firmy i ludzi tam pracujących.
2
Zostaw swoją opinię o Transmeble-Poznań Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przewozów Samochodowych - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transmeble-Poznań Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przewozów Samochodowych