Pantel Tadeusz Udziela

Tylmanowa

Opinie o Pantel Tadeusz Udziela

mlody 2013-04-07 00:19:29
Witam,jezeli ktoś chce pracować za darmo żeby szef mogl co roku nowe BMW sobie kupic to zapraszam do firmy Pantel.Porazka i dla mnie p.Udziela to zwykly kut.s. Pozdrawiam i szukaj dalej idiotow którzy będą u Ciebie jezdzic za 3000tys za miesiąc pracy na Uni i to płacone jeszcze w 10 ratach bo nawet na tak marne wyplaty nie ma Wielki Biznesmen hahahahahahah............!!!!!!!!!!!!!!!!
7
Ciekawski 2014-05-08 14:09:19
witam, a gdzie dokładnie pan (usunięte przez administratora) ma swoją bazę samochodową?
2
lekarczyk-diesel 2014-12-24 10:17:14
Ty mała kurduplowata gnido. Jak śmiesz oczerniać człowieka którego ledwo znasz i który zwolnił cię za coś innego niż piszesz. Lepiej dla ciebie, że nie napiszę teraz za co i publicznie cię oszczędzę. Nawet jeśli otrzymałeś pieniądze z opóźnieniem to nie znaczy że możesz wypisaywać cokolwiek ci się podoba. Zapewne wiesz lepiej jak zarządzać średniej wielkości firmą i budżetem. Jesteś chyba najlepszym kierwocą w całej UE, który nie popełnia błedów! :-)) Jestem tu sarkastyczny oczywiście. Nie życzę sobie powyższych treści i tzw hejterstwa pod adresem firmy Pantel Pana Tadeusz Udziela. Piszę to pierwszy i ostani raz. Rozumiem że nie zaprzeczasz i więcej się to nie powtórzy. Lepiej dla ciebie. To wszystko!
3
Eugeniusz 2015-11-03 14:20:05
Witam,
Firma Pantel to prężnie i dynamicznie rozwijająca się firma. Bardzo szanowana na podhalu i już nie od jednego piłkarza dowiedziałem się że Pan Tadeusz Udziela to wysokiej klasy przedsiębiorca i wspaniały sportowiec. Co potwierdzają liczne projekty oraz zaangarzowanie w rozwój Gminy Ochotnica Dolna. Bardzo szanuję Pana Tadeusza i chciałbym aby tacy ludzie reprezentowali Polską Społeczność.
2
były 2016-06-18 05:39:36
pantel prężna firma? uahahahahahahehe
8
Zostaw swoją opinię o Pantel Tadeusz Udziela - Tylmanowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pantel Tadeusz Udziela