MQS Małgorzata Lawrenow-Rzepa

Poznań

Opinie o MQS Małgorzata Lawrenow-Rzepa

Kiler 2014-03-28 13:17:17
Praca w firmie M.Q.S. przebiega w sympatycznej atmosferze, szefostwo stawia zawsze jako cel nr 1 sprawy jakościowe, firma dobrze zarządzana, wypłata zawsze na czas bez żadnych problemów, bardzo dobre warunki pracy, bezpieczeństwo pracy i dbałość o pracownika zawsze na pierwszym miejscu, polecam tą firmę jako miejsce pracy.
1
mazgaj 2014-05-10 20:53:29
Potwierdzam przedmówcę, praca fajna przyjemna, pieniążki zawsze na czas bez opóźnień, wszystko wg oferty jaką firma przedstawia, jak najbardziej polecam :-)
1
Kasia 2015-11-17 14:41:56
Odradzam! Mąż pracował w tej firmie, wynagrodzenie nigdy nie docierało w wyznaczonym terminie. Firma miała odciągać część wynagrodzenia i wysyłać do komornika. Odciągała i owszem, ale dużo większą część niż miała i sprawa "wysypała się" dopiero u komornika. Ciągłe zapewnienia Pani "Szefowej" to tylko puste słowa. Po przyjeździe męża do domu bez żadnego wcześniejszego uprzedzenia rozwiązano z nim umowę o pracę. Na szczęście pracuję w dziale BHP i mam zamiar zająć się ściągnięciem pieniędzy, które mu się jeszcze należą i dziwnymi zwyczajami panującymi w tej firmie :)
6
Kilerów2ch 2016-02-10 20:13:46
I co doszliście swojego??Jako były pracownik mógłbym wiele tu napisać o MQS i PRESTIGE bo to jedno małżeństwo. Póki pracownik robi godziny to pracodawca jest zadowolony...ale jeśli pracownik upomina się o swoje to już jest inna historia!!PRZESTROGA DLA NOWO PRZYJMUJĄCYCH SIĘ W TYCH FIRMACH do BELGII JAKO MALARZ LUB MURARZ....nie podpisujcie niczego inblanko...czytajcie wszystko dokładnie co podpisujecie każda kartkę papieru którą wam podsuną do podpisu!!!!Jeśli płacą wam w np.7/8euro/h to WYMAGAJCIE tego na piśmie bo inaczej jesteście już oszukani....bo na liście płac podpisujecie jakąś pensję w złotówkach!Porządni fachowcy z językiem znajdą lepiej płatną pracę niż tu oferowana!
5
marko 2016-10-13 13:07:19
Odradzam,niskie zarobki,oszustwo na kazdym kroku,niby kupują wyżywienie ale jest marnej jakosci lub wcale przez kilka dni niema,bez pradu tez siedzielismy bo nie było kasy na doładowanie.
2
Flegma 2016-10-24 08:14:34
Fajnie się wypowiadacie o firmie , w której dalej pracujecie jak i ja. Jedzenie rozliczone jest przecież od jakiegoś czasu w inny sposób i jest w porządku. Po co te bezsensowne podkręcanie atmosfery, szef jest w porządku przynajmniej ja nic złego o nim powiedzieć nie mogę. Weżcie się do roboty a nie jak baby na targu zajmujecie się plotkami !!!
1
Zielony 2016-10-24 08:41:31
Dobrze gada polać mu! Wynagrodzenie spoko atmosfera też a zamiast głodować trza było iść do sklepu . Osobiście z przyczyn prywatnych nie mogłem już pracować tam ale współpraca przebiegała w jak najlepszym porządku. A maż P. Kasi w jakim dziale BHP pracuje?
1
Bad Boys Blue 2016-11-11 10:26:25
Witaj Flegmo i Zielony, najwięcej głupot pieprzą Ci co mają najlepiej i najwięcej z tego wszystkiego wyciągają. Mają wszystko podstawione pod nos a i tak narzekają i będą narzekać taki typ ludzi. W pokojach mają chlew ale żeby posprzątać to lepiej mieszkać jak ludzie z Dżungli niż w czystości i porządku, a łamanie stołów i uszkadzanie drzwi z nogi to porządek dzienny Panów siedzących w Polsce w domu pod miotłą i nie mogąc nic powiedzieć bo od żony joby będą !!! Cwaniaki tylko na wyjeździe !!! Oby znaleźli na swojej drodze jeszcze taką firmę co z nich zedrze a nie taką co wszystko im podstawi pod nos jak firma opisywana powyżej.........
1
Steven 2016-11-23 08:49:48
Pracowałem w firmie MQS i muszę przyznać , że naprawdę fajna firma kasa zawsze na czas, zaliczki kiedy się powie odpowiednio wcześniej również są możliwe. Mam nadzieję, że nadal istnieją bo chcę do nich wrócić od stycznia. Pani M i Pan K są dobrym szefem. Pracowałem już w wielu firmach w PL i za granicą i w sumie robiąc rachunek sumienia to MQS była najbardziej rzetelną firmą !!! Godnie polecam Steven.
Zostaw swoją opinię o MQS Małgorzata Lawrenow-Rzepa - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MQS Małgorzata Lawrenow-Rzepa