Driver Usługi Transportowe Rafał Krajewski

Ostrowite

Opinie o Driver Usługi Transportowe Rafał Krajewski

miki 2013-09-19 20:56:43
Wykonywałem usługę dla tej Firmy i niestety, nie zapłacili mi za to! Nie polecam nawiązywania współpracy z tą Firmą. Nie można się doprosić o własne pieniądze!!!! Nie radzę, rozpoczynać z nimi współpracy.
UT DRIVER 2013-12-17 12:55:15
Panie "miki" proszę sie przedstawic. A nie posługiwac sie dziwnymi nickami.?! Dziwna sprawa bo od 2013 roku nie prowadzimy zadnych przewoznikow gdzy wspolpracujemy z trzema naszym starymi przewoznikami i nikogo wiecej nie mamy. Takze taka opinie prosze pozostawic dla siebie.
1
miki 2014-02-14 17:44:44
Firmo Driver Usługi Transportowe (usunięte przez administratora) – przedstawiałem się Państwu niejednokrotnie telefonując do Państwa Firmy w sprawie zapłaty za wykonane przeze mnie usługi transportowe.
Na podstawie zleceń transportowych wystawionych właśnie w 2013 roku przez pracownika Państwa Firmy wykonałem terminowo usługi transportowe za które nie zapłaciliście Państwo!!!
Proponuję po raz drugi zrobić porządek w Firmie(usunięte przez administratora) i zapłacić za mocno przeterminowane faktury wysłane razem z dokumentami przewozowymi na adres korespondencji Firmy.
I proszę nie oszukiwać nikogo pisząc na forum, iż nie zlecaliście Państwo innym usługodawcom wykonywania usług w ciągu 2013 roku, bo być może innych przewoźników spotkało to samo z Państwa strony (usunięte przez administratora)
przewoźnik 2014-03-27 10:42:47
Nasza firma również świadczyła usługę ww firmie i tak jak kolega nie otrzymaliśmy pieniędzy do dnia dzisiejszego
1
Zostaw swoją opinię o Driver Usługi Transportowe Rafał Krajewski - Ostrowite
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Driver Usługi Transportowe Rafał Krajewski