Alfa -Deva Szkoła Języków Obcych Małgorzata Gąsińska

Łódź

Opinie o Alfa -Deva Szkoła Języków Obcych Małgorzata Gąsińska

Mini 2014-09-26 12:09:42
Chora atmosfera w pracy, pracownik boi się odezwać. Nękająca Pani Małgosia( która siedzi w domu). Pracodawca nie ma pojęcia o prowadzeniu szkoły językowej. Niskie zarobki na umowy śmieciowe. Lektor pozostawiony sam sobie. Brak materiałów do pracy. Nie polecam tego pracodawcy- najlepiej żeby człowiek pracował za darmo i się nie odzywał.
5
123 2016-07-24 17:33:36
Niestety potwierdzam słowa poprzedniej osoby. Pracodawca nie dotrzymuje umów, unika kontaktu i wyjaśnień.
3
basia 2016-09-15 17:32:55
Obecnie Małgorzata Gąsińska działa w Węgrzcach koło Krakowa pod szyldem:
Centrum Szkoleniowe IDEA Group Małgorzata Gąsińska , 32-086 Węgrzce, ul. C11/11
Strona internetowa Alfa-Deva przekierowuje na https://www.ideagroup.edu.pl/
Małgorzata Gąsińska uporczywie uchyla się od regulowania należności za wykonywane prace.
Będzie pozew cywilny oraz powiadomienie Urzędu Zamówień Publicznych o pozwie i wyroku.
blablabla 2016-10-24 22:49:35
Również zgadzam się z postami powyżej. Pani Malgorzata nie dotrzymuje terminów płatności a co najgorsze bezczelnie kłamie w żywe oczy, najlepszym rozwiązaniem dla niej jest nieodbieranie telefonu. W dodatku Pani Małgorzata kompletnie nie zna się na prowadzeniu interesów, kaze pracownikom robić coś z czym nigdy nie mieli do czynienia. Jakby wszystkiego było mało to wyrecza się swoimi pracownikami do obrażania innych ludzi. Wszystko robi na ostatnią chwilę a sama od innych oczekuje wszystkiego na JUŻ. Praca z tą kobietą to istny horr!
3
Kat. 2016-12-08 21:40:22
W zupełności zgadzam się z poprzednimi opiniami. Szkoda że nie trafiłam tu wcześniej oszczedzilabym sobie koszmaru jakim jest współpraca z ta Panią. Co prawda jest to profil jej starej firmy w Łodzi (widocznie tam by ją zjedli gdyby nie uciekła) ale nie mogę doszukać się oddziału w Krakowie. Jednym słowem patologia. Od początku wiedziałam ze praca nie bedzie łatwa oczywiście pod wzgledem komunikacji z szefowa ale takiego czegoś sie nie spodziewałam. Brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika, brak profesjonalizmu w ważnych aspektach a co najgorsze siedzenie i wrzeszczenie na wszystkich o wszystko. Resztę napisaly poprzedniczki, az przecieralam oczy z niedowierzania bo chcialam napisac dokladnie te same rzeczy. Robota też robiona na szybko i byle jak byleby kasa sie zgadzala. Przykladem jest tlumaczenie przewodnika po Krakowie na jezyk ukrainski polecam sobie wygooglowac.
1
Zostaw swoją opinię o Alfa -Deva Szkoła Języków Obcych Małgorzata Gąsińska - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa -Deva Szkoła Języków Obcych Małgorzata Gąsińska