POM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stacja Paliw

Wierzawice

Opinie o POM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stacja Paliw

kolega Mietka 2013-01-03 14:17:53
Firma PPHU POM w Wierzawicach powstała z dzikiego uwłaszczenia dotychczasowego państwowego przedsiębiorstwa. Firmą do dzisiaj rządzą ci sami ludzie czyli kilku dziadków (plus ich rodziny na biurowych stanowiskach). Działalność firmy jest wielobranżowa - główne to sprzedaż paliw na stacji Lotos (ceny najwyższe w całej okolicy) i produkcja konstrukcji stalowych jako podwykonawca.

Wydawać może sie, że firma powinna mieć dobrą kondycje, w rzeczywistości, cały zysk jest wyprowadzany do kieszeni zarządu. cały zakład to jedna wielka ruina, bez żadnych inwestycji ani perspektyw, choć prezes ma wielkie wizje.

Ludzie nowo zatrudnieni pracują za minimalne pieniądze, w sezonie prawie codziennie przez 12h, bez przestrzegania przepisów, wypłata nadgodzin jest nieokreślonym terminem.

Podsumowując, praca tam jest dla miejscowych i naprawde dla ludzi w ciężkiej sytuacji, oraz dla zdobycia praktyki. To wszystko.
spiderman 2016-01-14 15:36:54
To pseudo przedsiebiorstwo to smiech na sali. Z tego co wiem to zeby bylo czym pracowac to trzeba przyniesc swoj prywatny sprzet a spawacze maja rekawice raz na miesuac i szyja je drutem. Paranoja i toza ok 2 tys brutt
2
spiderman 2016-01-14 15:47:18
A i co z tego ze jest kierownik jak wladze tam mają pseudo majstry. Tylko nikt nie wie gdzie sie podziewaja pieniadze za tyle ton konstrukcji co tam robią. Wedlug mnie to jedna z "najlepszych" firm na podkarpaciu.
beznicka 2016-03-16 11:41:30
a spiderman ma najwięcej do powiedzenia pomimo, że tam nie pracuje... ale przecież wie najlepiej jak jest więc ma prawo do wypowiadania się. Za niedługo jak ktoś się pokłóci z żoną to jej wystawi opinię na necie ;-)
2
spidermano 2016-06-24 08:36:37
Ciekawe ktorego pseudo majstra syn albo pupilek pisal te opinie. Kazdy wie jak tam jest. Nawet jeden spawacz przynosi jednemu z tych pseudo gorzale rano do robotyzty tylko miec luz.
Swoj 2017-07-18 04:04:51
He he he panie krzyżak fajna reklama. Pic na wodę foto montaż. Przecież tam jest dziadostwo. Zadzi cukierek paszczykawski i klusownik jak mu się tam zwie klusy.
Swój 2017-07-18 04:10:32
A i WIELCY,, MAJSTROWIE ,, MILIMETRY,, nie straszcie że pójdziecie na policję o te opinie bo niedługo każdy będzie bez prawka na czele z S. M. Malarzem
Zostaw swoją opinię o POM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stacja Paliw - Wierzawice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stacja Paliw