Elda Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward Prósiński

Nidzica

Opinie o Elda Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward Prósiński

Ormian 2014-07-27 04:10:09
Zarobki to najniższa krajowa, reszta pod stołem od wielkiego dzwonu. 5 kierowników i dużo opierdalania. Ogólnie bardzo ciężka fizycznie i psychicznie praca. Jak ktoś ma ciśnienie to na rok pracy niech idzie. Dłużej to szkoda zdrowia. Bardzo szkodliwe warunki.
1
abc 2014-10-13 18:55:50
potwierdzam to co pisze przedmówca. Zarobki na papierze najniższa krajowa, reszta pod stołem. Warunki ciężkie, ale da się przeżyć. Non stop opierdol za wszystko, za byle co, bez powodu i za nic. Kierownicy: jeden najgorszy + 3 synków prezesa(z tym w okularach jeszcze można normalnie porozmawiać) + jeden z pracowników który wypracował sobie kierownictwo trzymaniem palca w dupie tym 4 pozostałym... plusy to normalne przerwy śniadaniowe i warunki sanitarne, co dla niektórych pracodawców w Nidzicy jest wciąż czymś zbędnym. Jak ktoś ma mocniejsze nerwy można spróbować.
Zostaw swoją opinię o Elda Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward Prósiński - Nidzica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elda Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward Prósiński