Cebula Transport

Opole

Opinie o Cebula Transport

adam 2011-11-14 09:10:44
w zadnym wypadku nie potwierdzam i mam bardzo zle wspomnienia z tamtej firmy
2
kalisz 2013-04-18 11:57:32
kierowcy traktowani są jak maszyny im dłuższy staż pracy tym gorzej bo upominasz sie o swoje dlatego trza cie wymienić na nowego. Co niebędzie nic mówił jak zacznie upominać sie.... to dadzom do zrozumienia żebyś sie zwolnił .Dlaczego nikt z opola niepracuje tam...odpowiedzcie sobie sami na te pytanie........ a ci co pracujom to wkurzeni lub szukajom roboty
3
JA 2015-09-13 10:08:56
Co do pracy w tej jak i każdej firmie prawda jest taka, ktoś kto chce pracować i potrafi dobrze wykonywać swoją pracę nie musi się słuchać głupich wpisów i opinii.
Praca w tej firmie jest wynagradzana dobrze i na czas. Szefostwo przyjazne a i spedytorzy tolerancyjni. Bez problemu można się dogadać.Jeśli ktoś pisze te brednie że tam jest tak źle, to niech idzie do pracy na taśmę, zarobi minimalną stawkę, i potem przestanie pisać jaki on biedny i wykorzystywany.
Prawda jest taka że wolę pracować u Cebuli gdzie firma się rozwija, niż u kogokolwiek innego. Jeśli chodzi o kierowców, to bardzo dużo pracuje tam z opola i okolic.
3
Obierak do cebuli 2016-11-18 11:53:49
Podpisz sie jeszcze szef cebula :-) bo kierowca tej firmy to ty nie jestes. Haha
2
Zostaw swoją opinię o Cebula Transport - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cebula Transport