Wamer S.C. L. Zgrzebnicki A. Zgrzebnicka

Jaworzno

Opinie o Wamer S.C. L. Zgrzebnicki A. Zgrzebnicka

hahaha 2011-09-06 06:54:15
uśmiałem się do łez, ciekawe dlaczego kadra tak często się zmienia, skoro jest tak wspaniale:) a brak dobrej roboty na rynku pracy, Interesujace córeczko szefostwa Panno [usunięte przez moderatora] :)
JAAA 2011-10-18 12:36:02
Witam, nooo w zasadzie to pracowałem tam jakiś nie długi okres co prawda ale no wiadomo jaka jest opinia - negatywna. Ja dostrzegłem wiele plusów - szkołe jaką tam odbyłem, nauczyłem się robić wszystko na cacy tak aby wszystkim się żyło lepiej. Wyrobiłem w sobie3 solidność, komunikatywność z klientem oraz własne zdanie oraz jego prezentację. Praca dla osób wytrwałych i o mocnych nerwach...ale naprawdę są gorsze zakłady więc niema co narzekać. Jako serwis oceniam na dobry.
AGA 2012-03-23 21:23:23
JA UWAŻAM, IŻ PRAC W TEJ BRANŻY NIE NALEŻY DO NAJŁATWIEJSZYCH. ALE GDZIE TERAZ JEST ŁATWO I PRZYJEMNIE? W TYM AUTO-SERWISIE MOZNA WIELE SIĘ NAUCZYĆ. MYŚLĘ, IŻ LUDZI I TĄ PRACĘ NALEŻY SZANOWAĆ PONIEWAŻ W INNYCH MIEJSCACH PRACY NAPRAWDĘ JEST DUŻO GORZEJ - PŁACA GORSZA - I HARÓWA FIZYCZNA.

POZDRAWIAM
JESLI JEST SIE DOBRYM PRACOWNIKIEM JEST SIE I DOCENIANYM.
xxx 2013-04-03 11:37:03
Pozytywne opinie pisze jedynie tylko właściciel albo osoba która jest nowozatrudniona i próbuje postawić firmę na nogi - i nie wie co ją czeka. Każdy pracownik na początku jest jak młody bóg i 8 cód świata ale jak tylko powie coś negatywnego o działaniu firmy to juz jest najgorszym pracownikiem, zaczynaja sie drobne zgrzyty i wytykanie każdego błędu. Jak jest problem z autem i trzeba się tłumaczyc czemu cos jest tak a nie inaczej a wina lezy po stronie zarzadcy całego serwisu to pracownicy musza sie tłumaczyc. Praca od rana do wieczora za free i jeszcze jest się złym pracownikiem jak się jest zmęczonym. Co tydzień nowy mechanik bo każdy jak sie zorientuje to się zmywa.
Zostaw swoją opinię o Wamer S.C. L. Zgrzebnicki A. Zgrzebnicka - Jaworzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wamer S.C. L. Zgrzebnicki A. Zgrzebnicka