Barel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mirosław Matyśkiewicz

Opoczno

Opinie o Barel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mirosław Matyśkiewicz

kierowca 2016-10-13 08:24:23
Widać że Matyska wszystkie fora kasuje żeby ukryć prawdę jakim jest szanowanym pracodawcą, ale o prawdę trzeba dbać! Nie polecam pracy u tego dziada, w kilku slowach można podsumować syf, okrada pracowników z wynagrodzen, nie ma kasy na paliwo na viatol najlepiej jeździć polami a normy mieć jak osobowka, teraz zostało mu swych kierowców mechanicy prawie żaden, nikt nie chce tam pracować. Latami sobie zaskarbil taki szacunek i ludzi że mało kto chce dziadowi rękę podać a co dopiero pracować!
balon 2016-10-13 08:53:05
Odradzam firma prowadzone przez kompletnie nie odpowiedzialnego gościa, auta to szroty, przeglądy robione po znajomości, strach wsiadac. Jak kierowca odchodzi to jego pensa chce sobie wyremontować di dziadostwo. Generalnie firma taka nie powinna istnieć za wiele innych wykroczeń! Nie polecam jedną z najgorszych w okolicy!
1
zyga 2017-03-07 12:51:08
Całą prawda o tej śmiechu wartej firmie nie zmieścił bym tu! Matyska szuka kierowców, mechaników gdzie popadnie, daje ogłoszenia w inny region bo w tych stronach nikt nie chce do tego syfu iść! Z urzędu pracy jak ktoś ma tam pracować to lepiej żeby nie przyszedł wczorajszy bo policje wzywa na dmuchanie, konfident jebany!
Zostaw swoją opinię o Barel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mirosław Matyśkiewicz - Opoczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mirosław Matyśkiewicz