Auto-Handel Komis Samochodowy Sebastian Godlewski

Nowy Targ

Opinie o Auto-Handel Komis Samochodowy Sebastian Godlewski

oszukani 2015-05-14 19:07:36
Właściciel tego komisu sprzedaje samochody - złom w ładnym opakowaniu. Radzę wszystkim innym klientom dokładnie sprawdzić samochód w autoryzowanym serwisie lub u zaufanego diagnosty, na pewno nie u tego, którego poleca właściciel komisu. Zaufaliśmy zapewnieniom tego Pana, i zostaliśmy wpuszczeni w przysłowiowe maliny- teraz mamy samochód, który nie nadaje się do jazdy.
mechanik 2015-05-14 19:17:41
kolego kazdy komis w polsce robi dzisiaj to samo, dobrego auta uzywanego nie kupuje sie w komisach a tylko od dobrych znajomych, rodziny lub choc od wlasciciela, najlepiej pierwszego!!! a i tak trzeba dmuchac na zimne i zabrac auto na badanie technicze albo do serwisu danej marki!
klient 2015-05-26 13:51:11
dokładnie tak ,właściciel zachwala tylko ,że ukrywając wady może się na tym przejechać .Ukrywanie wad do sprzedaży można udowodnić .Życzę aby ktoś mu utarł nosa .
Zostaw swoją opinię o Auto-Handel Komis Samochodowy Sebastian Godlewski - Nowy Targ
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Handel Komis Samochodowy Sebastian Godlewski