Mówisz-Masz Nauka Języków Obcych Anna Jaźwińska

Warszawa

Opinie o Mówisz-Masz Nauka Języków Obcych Anna Jaźwińska

pracownik 2012-08-21 15:32:05
Właścicielka na pozór miła, ale jak się popracuje dłużej to zobaczy się prawdziwe oblicze. A oto niektóre z ciekawszych pomysłów:
- kontrola pracy lektora, czyli podsłuchiwanie pod salą i podglądanie przez dziurkę od klucza :)
- hasło \"napoje za darmo\" ze starego, nieserwisowanego automatu. A woda w baniak nalewana z kranu. Aż się dziwię, że się nikt nie pochorował po takiej wodzie stojącej przez 2 tygodnie.
- co do pracy sekretarki - dbanie o porządek jest bardzo szeroko rozumianym pojęciem i nie zdziwcie się jeżeli dostaniecie szufle do odśnieżania zimą.
To co trzeba przyznać to wypłaty zawsze robione były terminowo.
Anna Jaźwińska 2013-03-08 13:04:34
Szanowna Pani [usunięte przez moderatora],
jest mi przykro z powodu Pani opinii. Uważam, że jest ona krzywdząca. Z pracy u mnie zrezygnowała Pani z dnia na dzień. Nie robiłam Pani z tego powodu problemów, chociaż w umowie miała Pani zapis o dwutygodniowym okresie wypowiedzenia. Proszę również spojrzeć na punkt drugi jednostronicowej umowy, którą Pani ze mną zawarła. Zgodziła się Pani na piśmie "organizować grupy, powielać materiały dydaktyczne" itp. oraz dbać o "bieżące sprawy porządkowe w ciągu tygodnia i raz w tygodniu generalnie". Starałam się być wobec Pani uczciwa i wyrozumiała. Nie wyciągnęłam wobec Pani konsekwencji finansowych (punkt 5 umowy), gdy popełniła Pani błędy w rachunkach wypłat lektorów. Wiadomo... Każdemu wpadka może się zdarzyć... Jeśli nie smakowała Pani woda ze "starego automatu" (chodzi o dystrybutor wody?), to zawsze mogła się Pani napić kawy z ekspresu lub herbaty (zielonej, owocowej, czarnej) z czajnika. Klienci nigdy się nie skarżyli na jakość "gratisów". Jeśli skarżyli się u Pani, to dlaczego nigdy mi Pani tego nie zgłosiła?
Eh... A tak miło Panią wspominałam...
Powodzenia w kolejnej pracy!
Anna Jaźwińska (kursy@mowisz-masz.pl)
1
Zostaw swoją opinię o Mówisz-Masz Nauka Języków Obcych Anna Jaźwińska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mówisz-Masz Nauka Języków Obcych Anna Jaźwińska