Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Tomhal Zabrze

Pracowałeś w firmie Tomhal Zabrze i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-02-25 12:29:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie wiem kto dal opinie 4 na temat tej [usunięte przez admina] firmy.??
pracownik w momencie przyjecia dowiaduje sie ze jest[usunięte przez admina]
ma podpisywane dwie umowy oczywiscie liczone z sredniej krajowej. bardzo polecam ludzion ktory sa na rencie lub rmeryturze bo mormalny pracownik niczego dobrgo sie tam nie dorobi najlepiej moga sie wypowiedzec ludzie z firmy Bierun. pozdro
zdjecie uzytkownika
bierun - 2012-08-21 18:28:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
facet glupoty piszesz pracuje tam od lat i nie narzekam jak ci sie nie chce robic to idz na zasilek POZDRAWIAM STARA GWARDIE TOMHALU
zdjecie uzytkownika
do TK Bolek - 2013-06-29 20:35:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
widzę, że same negatywy o nich piszesz... myślałem o pracy u nich, więc chciałem spytać jakie stawki Ci oferowali? dzięki:)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-09-21 19:25:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wlaśnie tego nie rozumiem, już wczesniej gdzieś widziałem, że pracodawcy wymagają iluś przepracowanych godzin, bo inaczej nici z pierwszej wypłaty, macie jakiś pomysł, dlaczego tak jest?
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2013-10-02 11:01:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuję tam od dziesięciu lat i jest wszystko O.K. a tym co się nie chce pracować to oczywiście wymyślają, te komentarze wypisane przede mną są od tych, którzy nie umieją nic i w ciągu roku zmieniają pracę po kilka razy. Mam umowę na stałe i wiem co do mnie należy i nikt mnie się nie czepia i pracuje się dobrze zakład się rozwija inwestuje i to cieszy.
zdjecie uzytkownika
misia - 2013-10-10 14:03:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracowniku, czyli do umowy dostałeś zakres obowiązków i jasno wiesz, co do nich należy? a co z tym wymogiem przepracowania godzin przed pierwszą wypłatą?
zdjecie uzytkownika
lecho - 2014-11-25 10:10:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam,czy jest możliwość dorabiać jako spawacz popołudniami i ewentualnie weekendy?Jakie stawki proponują spawaczom?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomhal Zabrze

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Tomhal Zabrze?
Zadaj pytanie
x