Mota-Engil Central Europe

Opinie o Mota-Engil Central Europe

Aktualność
Mota-Engil jako globalna firma oferuje możliwość pracy w wielu lokalizacjach na świecie. W Polsce są to dwa główne biura: w Warszawie i Krakowie oraz liczne budowy infrastrukturalne, kubaturowe i elektrotechniczne.

Uwzględniając specyfikę branży budowlanej, ważne jest dla nas stałe doskonalenie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy. Prowadzimy liczne programy edukacyjne, kampanie świadomości, konkursy, warsztaty, szkolenia dla pracowników i podwykonawców. Jesteśmy jednym z największych Generalnych Wykonawców w Polsce, co daje naszym pracownikom możliwość zdobywania doświadczenia, realizując ważne i skomplikowane projekty. Jednocześnie dbamy o społeczności lokalne w miejscach, gdzie pracujemy, wspierając np. szpital, hospicjum czy lokalną szkołę, a nasi pracownicy mają możliwość włączenia się w takie wydarzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z profilem naszej firmy, gdzie znajdziecie Państwo informacje o oferowanych benefitach czy prowadzonych przez nas rekrutacjach.

Zapraszamy!
Pracownik 4567

Moim zdaniem firma jest w porządku. Pracuje w biurze, mam elastyczne godziny pracy, dobre relacje z menedżerem. Ostatnio dzieje się dużo więcej- akcje dla pracowników, konkursy, a sama firma jest w dobrej sytuacji finansowej. Więc oceniam na plus :)

To tylko taka sugestia czy faktycznie masz to podparte przykładem? Bo jeśli tak to o jakie szkolenia może chodzić? Jakie docelowo są potrzebne? I czy pracownicy pomiędzy sobą się wiedzę czy tez umiejętnościami nie wymieniają przypadkiem?

Czy wspiera ktoś teraz sprzedaż może? :) jak się współpracuje z resztą działu? Nie widzę by o tym tu pisano ostatnio. Interesuje mnie bieżąca ocena atmosfery i strefy zarobkowej. Czy warto pójść na rozmowę?

Faktycznie jest tak jak piszą, że kompletne żadnych bonusów nie ma? teraz jak tak spoglądam na ofertę dla młodszego specjalisty ds. kosztorysowania to niby widzę, że nie piszą niczego o premiach ani niczym podobnym. Skoro tak to na jakiej podstawie w zasadzie się pracuje? I jakie są szanse na jakieś podwyżki?

Monika Nowy wpis

Tez zastanawiam się nad aplikacja do działu kosztorysow. Czy warto? Jaka atmosfera w dziale?

Ola Nowy wpis

Tez chcialabym startowac na mlodszego specjaliste ds kosztorysowania. Jaka jest tam atmosfera i czy daje sie rade z nawalem pracy?

Robol

Spoko firma na święta nie dają żadnych bonusów????????

Cześć, a o logistyku byście tez proszę napisali? Także na Opolską jest poszukiwany ds. sprzętu ciężkiego. Myślę czy by się nie zgłosić. Omówicie jaka atmosfera występuje na dziale? i jakie są przedziały płacowe?

przyjazny

od kiedy mogę zacząć

Widziałem ofertę pracy na koordynatora na Opolską w Krk. Ktoś wie na jakie zarobki można liczyć i jak atmosfera w dziale?

Ta git atmosfera o której ktoś pisał to gdzie występuje? Jakie lokalizacje i stanowiska? :D po prostu widzę ofertę na Rożki dla pracownika ds. administracji kontraktu i reflektuje te ofertę. czy jest tu ktoś kto był na rozmowie w tych rejonach? Jakieś konkretne pytania zadają czy to raczej czysta formalność jest?

sblnx

Bardzo spoko firma, sympatyczna atmosfera, git

Jakie są warunki zatrudnienia w Mota-Engil Central Europe?

Pracownik 4567

Ja123
@Pracownik 4567

A w której firmie te akcje dla pracowników? Bo chyba nie w MEREM. Tam jest wyzysk

Xxx
@Pracownik 4567

Kondycja finansowa dobra Cha cha cha puki jest co jeszcze sprzedać. Akcje i konkursy dla pracowników tylko umysłowych ŻENADA!!!!

Lisek 01
@Xxx

@Pracownik 4567 czy masz dostęp do stanu środków pieniężnych i aktualnych prognoz finansowych, że jesteś w stanie ocenić kondycję finansową? Pytam, bo zastanawiam się nad aplikacją.

Alijah

Dużo obiecują na rozmowie. Ale jeśli chodzi o konkrety, bo padło pytanie jakiego pracodawcy oczekuję i to mi zostało w pamięci, bo oczekuję konkretnego. A widzę, że zwykły feedback na TAK czy NIE jest ponad siły. Nie polecam.

@Alijah

do jakiego dzialu startowales?

Natka

Jeśli już o wsparciu była mowa w jednym z wątków to obecnie widnieje na takim portalu oferta pracy dla koordynatora działu IT. Czy ktoś kto pracował mógłby napisać na temat pracy coś więcej? Nie ukrywam, że atmosfera mnie interesuje ale także średnie zarobki, bo nie zostały niestety wskazane. Od jakiego minimum się zaczyna?

Zdenek

Nie polecam pracy w dziale finansowym. Słaba komunikacja z bezpośrednią przełożoną jak i wyżej. Szkoda czasu i nerwów.

Zdenek

Krótko pracowałem. Gdyby atmosfera była dobra to bym nie odszedł nawet gdyby kasa była średnia. Ogólnie współpracownicy spoko, ale przełożonych spotykałem o niebo lepszych.

@Zdenek

Czyli zależy na kogo natrafisz?

@Magdalena

Tam nie można dobrze trafić ;)

@Zdenek

a kto tam jest teraz szefem?

Aleksandra
@Zdenek

Czemu uważasz że nie można dobrze trafić? Jeśli coś Ci nie pasowało w przełożonych to czemu nie mogłes z nimi o tym porozmawiac?

@Aleksandra

Mogłem, ale rozmowa podczas gdy bezpośredni przełożony jest załączany w mailach i nie reaguje nie ma sensu. Aaa może to dlatego, że sam się obawia stanąć po stronie pracownika i zwrócić uwagę swojemu przełożonemu? No bo po co się narażać.. Poza tym rotacja kiedy ludzie odchodzą po tygodniu czy 2 miesiącach mówi więcej o przełożonych niż jakiekolwiek słowa. Lata 90 się skończyły. Folwarczny sposób zarządzania "zasobem ludzkim" już za nami. Pora zmienić standardy.

Ewelina
@Zdenek

A jaka kasa była na rękę? Atmosfera była aż tak słaba że odszedłeś? Próbują jakoś zaradzić tej rotacji?

Zdenkowa
@Ewelina

Zgadzam się z wcześniejszym komentarzem. Dział finansowo księgowy na opolskiej w Krakowie to (usunięte przez administratora). Rotacja tak duża że nie opłaca się zapamiętywać imion kolejnych osób. (usunięte przez administratora)ze strony przełożonych i współpracowników. Kasa przeciętna. Można lepiej zarobić w Krakowie, można też gorzej. Jednak ze względu na toksyczna atmosferę polecam się trzymać z daleka od tego miejsca. Niestety trafiłam na współpracowniczkę, która zachowywała się wrednie wobec mnie a przełożona nie reagowała. W kolejnej firmie odpoczęłam psychicznie (pomocni koledzy, wspólna kawa w przerwie, można pożartować i o wszystko zapytać) a i z lepszym wynagrodzeniem więc wnioski wyciągnij sama.

Ola
@Zdenkowa

Teraz tez jest kilka ogloszen o prace do dzialu ksiegowosci i sprawozdawczosci i wlasnie zastanawialam sie, czy aplikowac tam, czy warto.

@Ola

i co, poszło cv? po jakim czasie udzielana jest odpowiedź? ja jak patrzę na oferty to ciekawi mnie praca na dziale logistyki budowy, jest oferta dla speca od rozliczeń. opowiecie o pracy na dziale? jacy są ludzie i rzeczywisty podział obowiązków?

Kandydatka
@Magdalena

Jaka atmosfera w zespole? Zmieniło się coś ? Naprawdę jest dalej tak kiepsko? Jakie widełki finansowe można oczekiwać na stanowisku młodszy księgowy ?

@Kandydatka

Stawki to nie znam, nie wiem może trzeba samemu dogadać? Ale mam przed sobą ogłoszenie z teraz i z ubiegłego roku, widzę że chociażby w benefitach doszły Zajęcia z języka portugalskiego oraz angielskiego. I chyba nawet multisport. w mile widzianych pojawił się SAP, czy jego znajomość wpływa na stawkę?

@Zdenkowa

A jaka atmosfera panuje w dziale księgi głównej? Macie jakieś doświadczenia? Tam też jest taka rotacja i brak wsparcia ze strony przełożonego ??

Lena

Widzę, że ta oferta o którą pytano pod koniec lipca do Kadr chyba nie jest już aktualna, skoro nie widnieje na stronie? Ale skoro tak to w jaki sposób sama rozmowa przebiegała i czy trudno było się dostać? Ciekawi mnie jak wygląda przyjęcie nowej osoby w biurze, ponieważ też interesuje mnie oferta z Krakowa tyle, że dla speca od ubezpieczeń. Mam już doświadczenie, wiec czy ktoś opisałby jak pracuje się na Opolskiej?

Małgonia

Witam, zauważyłam ofertę na stanowisko specjalisty ds. Kadr w Krakowie czy ta oferta jest nadal aktualna?@Pracodawca

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Mota-Engil Central Europe?

Pola

Na jakie zarobki w Mota Engil można liczyć na stanowisku asystenta geotechniki? Czy zaproponowanie stawki od 7k brutto mogłoby przejść? Ma ktoś jakieś doświadczenie tutaj na tym stanowisku?

Operator

Witam Zobaczyłem ofertę pracy jako operator spycharki czy może ktoś mi powiedzieć jakie są warunki pracy? Czy są płacone nadgodziny?

Beata

Młodszy Kontroler Finansowy Kontraktów - oferta jest, widzę, że podane wymagania szczegółowe, włącznie z wyższym wykształceniem, tylko już nie piszą, jaką stawkę proponują jakoś w zamian. Może ktoś tutaj mi powie?

Operator

Wszystko dobrze, firma w porządku tylko dlaczego wysyłając CV nie ma żadnej odpowiedzi...? Aplikowałem na operatora koparki z dużym doświadczeniem, mój kolega na operatora spycharki, kolega na kierowcę kat. C+E i nie ma odpowiedzi... Tel.ktory jest podany poniżej w ogłoszeniu nie odbiera...

@Operator

i jednocześnie aplikowaliście? bo teraz to się zastanawiam czy to jakiś błąd systemu u nich? macie pewność, że te cv otrzymali? I te ogłoszenia wciąż są aktualne?

Kierowca
@Magdalena

Tak mam pewność że otrzymali ponieważ dzwoniłem do biura w Krakowie i pani powiedziała że CV jest i zostało przekazane do kierownictwa. W czasie aplikowania ogłoszenia były aktualne.

@Operator

Dzień dobry, zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami. Po wysłaniu CV przez portale rekrutacyjne i naszą stronę przychodzi automatyczna odpowiedź o przyjęciu CV. Prosimy o kontakt mailowy: HR.Development@mota-engil-ce.eu. Pozdrawiamy, HRD

@Kierowca

Prosimy o bezpośredni kontakt mailowy HR.Development@mota-engil-ce.eu. Pozdrawiamy, HRD

Kierowca
@Kierowca

Dziękuję za info. Podjęliśmy z kolegą pracę w firmie konkurencyjnej Pozdrawiam Draiver

Operator

Witam Jak wygląda sprawa pracy na sprzęcie w tej firmie? Jakie można dostać pieniądze?

Zostaw merytoryczną opinię o Mota-Engil Central Europe - Kraków

• Jak się pracuje w Mota-Engil Central Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Mota-Engil Central Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mota-Engil Central Europe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mota-Engil Central Europe?

Kandydaci do pracy w Mota-Engil Central Europe napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mota-Engil Central Europe