Opinie o Kwiatkowski Sp. z o.o. w Ełk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kwiatkowski Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kwiatkowski Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwiatkowski Sp. z o.o. w Ełk

Alicja Nowy wpis

Dlaczego według Was są niekompetentni?

ANEK Nowy wpis

Jeśli nie chcecie tracić czasu, nerwów i kasy to omijajcie ten warsztat szerokim, łukiem. Niesłowni i niekompetentni !!!

Hanna Nowy wpis

Wiadomo coś o nowych zatrudnieniach do firmy Kwiatkowski w Ełku? A może ktoś z was udzieli nam informacji w temacie warunków pracy tej firmie? Chętnie poznamy najnowsze wieści dotyczące pracy w tej firmie, stąd proszę was o rzetelne oraz kulturalne opinie! Nowe informacje będą w tym wątku bardzo istotne dla innych użytkowników!

Leon Nowy wpis

Rzadko piszecie , czy jest tak dobrze?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kwiatkowski Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Hanna

@Xxx no właśnie tak jak napisał @Zenek firmy w większości mają zapotrzebowanie na pracowników, dlatego pewnie nadal wisi ogłoszenie. Zatem skoro jest ogłoszenie to może dacie jakieś porady jak się przygotować do rekrutacji, żeby dostać pracę?

@Hanna

Nie dlatego ogłoszenie wisi bo potrzebują pracowników... Poprostu ich zła sława ich dogoniła i mają z tym teraz problem.... Ja tam się wcale temu nie dziwię....

Zenek

Wszystkie firmy potrzebują ludzi do pracy a wiemy, że ich brakuje!!

Czy są jakieś zmiany w Kwiatkowski Sp. z o.o.? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

Xxx

Nic się nie zmieniło raczej... Znów ogłoszenie wisi... Widać prezesowi braknie rąk do pracy w Ełku...

Hanna

@Xxx ale ja nie piszę o umowie o pracę. A dlaczego tak uważasz? Czemu odradzasz pracę w Kwiatkowski? Podając takie informacje należałoby opisać konkretne sytuacje uzasadniające to. Forum powinno służyć wymianie rzetelnych informacji, a żeby takie były należy podać argumenty.

@Hanna

Byłem, widziałem, wiem co dostałem do ręki... Zresztą jako człowiek z branży znam tutejszy rynek pracodawców... A kwiatkowski to taki pracodawca że wolę siedzieć w domu... Zresztą skoro nie potrafia zatrzymać pracowników to o czymś to świadczy.... Znam osobiście kilka osób które tam wcześniej pracowały... Mogłem posłuchać ich opinii zamiast wierzyć że coś się zmieniło... Nie chcesz to mi nie wierz... Ja też nie mogłem w to uwierzyć... Poza tym to nie forum tylko strona stricte z opiniami...

Hanna

Czytałeś regulamin przed dodaniem wpisu? Bo Twój nick go łamie: http://www.gowork.pl/regulamin. Niedopuszczalne są nicki i wpisy zawierające wulgaryzmy. Jak mogło być 1700 zł brutto skoro minimalna stawka jest aktualnie wyższa ustanowiona przez rząd? Może chodziło o stawkę netto?

@Hanna

A kto powiedział że proponują umowę o pracę? Ogłoszenie o pracę już nawet nie schodzi z internetu... Tylko podejrzewam że już teraz będzie wisialo non stop... Mam nadzieję że nikt się więcej nie natnie... Szkoda swego czasu...

Huj wam w dupę

Umowę miałem obiecaną, aczkolwiek i tak bym jej nie podpisał.... 1700zl brutto na umowie? Niech pracodawcy dalej narzekają że brakuje ludzi do pracy.... Kpina I tyle.... Powinni przybić sobie piątkę z preziem murbetu.... Oni też są na równi pochylej w dół.... Jeszcze raz odradzam... Mogłem zaufać opiniom z tego portalu....

Hanna

@Hmm a na jakim stanowisku pracowałeś w Kwiatkowski? Czyli miałeś obiecaną umowę, ale nigdy jej nie dostałeś, czy dostałeś zlecenie? Próbowałeś to gdzieś zgłaszać i fakt, że nie dostałeś pieniędzy? Aktualni pracownicy czy teraz też tak wygląda sytuacja w Kwiatkowski? Też ktoś nie dostał swojej wypłaty w całości? To ważne dla zaglądających tutaj użytkowników.

Hanna

@1xxx1 dziękujemy za Twoją opinię. A kto może napisać na temat Kwiatkowski Sp. z o.o. jako pracodawcy? Kto z Was jest zatrudniony w tym miejscu? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy? Jakie dostrzegacie plusy w pracy, a co według Was wymaga zmiany?

1xxx1

Najgorszy "Autoryzowany Serwis" w jakim miałem nieprzyjemność naprawiać samochód. Pracownicy bez kompetencji, zero profesjonalizmu. Samochód naprawiany zdecydowanie za długo i drogo, po czym okazało się że uszkodzenia blacharskie widoczne na pierwszy rzut oka, dodam z daleka, nie usunięte....

Hanna

Jak wyglądają pierwsze dni w pracy nowego pracownika? Czy prowadzone jest jakieś szkolenie wstępne?

las

@dr ery ja nie rozumiem tego, że nie wymagają wykształcenia. Dla mnie grafik powinien wiedzieć więcej, niż sam był w stanie się nauczyć. Choć 2 lata doświadczenia nawet dla samouka jest wystarczające :)

Rozbawiony

Tak tak nickol popieram w 100procentach. Chyba powolutku grunt pod nogami Panu K. Się pali hehe. Nie jestem mściwy ale jeszcze rok i tylko rodzinka tam zostanie a wtedy poczują ten miód pracy za 1200 zł.

Nickool

Straszna firma, mój kolega chodził na próbę przez dwa miesiące, uczył się wszystkich modeli samochodów i ich specyfikacji, obiecywali kokosy, potem nagle stanowisko na jakie się starał zmieniło się na stanowisko niższe tzn. z kierownika na zwykłego sprzedawcę. Po dwóch miesiącach powiedzieli dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia! Nawet złotówki nie zobaczył za dwa miesiące jeżdżenia do tej firmy i poświecania swojego czasu. Serce boli ze są tacy podli ludzie na tym świecie! Traktują człowieka jak śmiecia! Odradzam jakąkolwiek pracę w tej firmie.

Żenada

Marry-człowieku to ty chyba nigdy nie miałeś doczynienia z profesjonalna obsługą .Takie walki jakie tam robią,to mało gdzie.No ale co się dziwić jaka płaca taka praca.Tetaz to już sami nieudacznicy tam zostają a desperaci zatrudniają.

Tragedia

Odnoszę się do wpisu JA .Nie wiem ile na produkcji można zarobić.mówie tylko że wolałbym na produkcji za 1200 niż u Kwiatkowskiego na koerowniczym po 10 godzin dziennie (usunięte przez administratora).szczerze nie polecam

Tragedia

Ten ktoś wyżej pozytywny człowiek albo jakiś przydupas prezia albo sam prezio.Prawda jest taka że jak chcesz pracować za 1200 na stanowisku kierowniczym to polecam (usunięte przez administratora) zero szacunku do człowieka zreszta oni sami się nie szanują wiec o czym mowa.wolałbym już na produkcji robić przynajmniej kasa dobra

Zostaw merytoryczną opinię o Kwiatkowski Sp. z o.o. - Ełk

Kwiatkowski Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Kilińskiego 5
    19-300 Ełk